reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć naszego Maleństwa Intuicja a rzeczywistość :)

reklama
Ja póki co dalej mam przeczucie na dziewczynkę, tym bardziej, że pogarsza mi się cera:-p ponoć jak kobieta brzydnie, to oznacza, że córka kradnie jej urodę:-p no cóż zobaczymy;-) znacie jakieś przesądy dotyczące płci? Ja jeszcze słyszałam, że jak sutki na początku ciąży są różowe (ja takie mam) to jest na dziewczynkę, brązowe sutki oznaczają chłopca.
 
ja natomiast czytałam, że kiedyś "wróżono" płeć dziecka z kształtu brzucha. O ile sie nie mylę twierdzono, że sterczący okrągły brzuszek to chlopiec, a płaski to dziewczynka:-)
 
JEZYNKA ja tam zawsze miałam różowe.:zawstydzona/y: I z tabeli, i tez sama czuje, ze to chlopak będzie.

AGAP no tak już jest:-D swiat sie zmienia.
 
ja jeszcze słyszałam, że jak się ma ochotę na słodkie w ciąży to na dziewczynkę a jak raczej na pikantne to na chłopaczka. u mnie wszystko jak na razie wskazuje na synka a ja wiem że będzie córeczka ;)
 
Mnie moje przeczucie nie mylilo we wczesniejszych ciazach i moze teraz tez mnienie zmyli.

a czuje dziewczynke nie jestem pewna tak mocno jak we wczesniejszych ale nawet z objawow sobie moge porownac i mam takie same jak z madzia.
 
ja jeszcze słyszałam, że jak się ma ochotę na słodkie w ciąży to na dziewczynkę a jak raczej na pikantne to na chłopaczka. u mnie wszystko jak na razie wskazuje na synka a ja wiem że będzie córeczka ;)

ja miałam taka ochotę na pikantne i nic nie było na tyle ostre ,że w końcu skończyłam z wysypką wystraszyłam się strasznie a co sie okazało organizm nie wytrzymał ostrych rzeczy i wywalił wszystko na zewnątrz
 
reklama
Do góry