reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

płeć naszego maleństwa

Ja dowiedzialam sie w 19 tygodniu ze prawdopodobnie bedzie CHLOPCZYK.Myslalam ze jeszcze bede miala przynajmniej jedno USG ale w moim szpitalu nie robia wiecej.Wiec chyba musze czekac do narodzin.
 
reklama
ja też nie mogłam się doczekać
moja ciekawość jest straszna i dowiedziałam się chyba najwcześniej ;)
 
A ja umieram z ciekawośći i szlag mnie trafia - sory za wyrażenie że jeszcze nie wiem. Jak w środe nie ujawni sie dzidziol to prosze cghyba lekarza o walium albo coś w tym stylu. Już pomału świruje.
 
aagawa1 wybacz nie chce Cię buntować i wkurzać jednak myślę że 27 tydzień to już powinien lekarz widzieć widocznie ten wój mało się stara mój w 13 takie manewry wykonywał przez 15 minut że zobaczył chociaż sprzętu 2d nie ma najlepszej generacji
płeć potwierdzili mi w 17 tygodniu na 3d
 
tak tylko ze po 20 minutach badania nie był w stanie dzidziola pomierzyć. Sam mówił ze z tak ruchliwym dzidziolem sie jeszcze nie spotkał. Chciał pokazać profil i mówi prosze [popatrzeć to profil................był :). Widziałam na własne oczy. teraz dzidzi jest spokojniejsze już nie ma tyle miejsca więc jest szansa. a Usg robił przez 40 minut :) przez chwile wydawało mu sie że chłopak ale nie mógł tego stwierdzić. NIesamowite to moje dzidzi -- naprawde.
 
mojego szkraba też nie było łatwo dorwać nawet lekarz go łobuzem nazwał

pocieszenie: stwierdził zanim się dowiedział płci że tak to wywijają tylko chłopaki :laugh:
 
no mój ukrywał swoją twarzyczke - lekarz stwierdził że chłopaki takie wstydliwe. to że wariuje to też na chłopca. Więc mam nadzieje że w środe będzie potwierdzenie ze zdjęciem które wam pokarze :)
 
reklama
Do góry