reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć w 17/18 tc

Papillonek1980 no to synek zrobił Ci niespodziankę ;). Dlatego też czekam do połówkowych, bo jak widać niespodzianki w niektórych przypadkach się zdarzają :)

 
reklama

Papillonek1980 no to synek zrobił Ci niespodziankę ;). Dlatego też czekam do połówkowych, bo jak widać niespodzianki w niektórych przypadkach się zdarzają :)

Łącznie miałam 6 USG w ciąży. 3 razy dziewczynka, 3 razy chłopiec. Na CC jak powiedzieli synek, poprosiłam niech pogrzebią i szukają, bo miała być jeszcze dziewczynka. Zdziwili się. 😂
 
Ostatnia edycja:
W 14tc lekarz powiedział że jest antenka i póki co na kolejnych dwóch wizytach podtrzymuje 😂 U mnie były prawie zakłady o płeć i wróżenie z zachcianek.
 
15 tc, dziś lekarz powiedział że wydaje mu się ze to dziewczynka ale nie kazał temu już wierzyć w 100% bo dziecko nie chcialo jakos bardzo wspolpracowac 😁, 10.05 kolejna wizyta i może wtedy to potwierdzi,zobaczymy :)
Haha a wszyscy,dosłownie wszyscy,znajomi i rodzina mowili nam że to będzie chlopiec,mąż ma 3 braci, nikt dziewczynki nie obstawil, nieźle się zdziwią 😁
 
15 tc, dziś lekarz powiedział że wydaje mu się ze to dziewczynka ale nie kazał temu już wierzyć w 100% bo dziecko nie chcialo jakos bardzo wspolpracowac 😁, 10.05 kolejna wizyta i może wtedy to potwierdzi,zobaczymy :)
Haha a wszyscy,dosłownie wszyscy,znajomi i rodzina mowili nam że to będzie chlopiec,mąż ma 3 braci, nikt dziewczynki nie obstawil, nieźle się zdziwią 😁

Na początku to dziewczynke poznaje się tylko po tym, że nie jest chłopcem 😂 dlatego z tymi dziewuszkami to trzeba trochę poczekać czy oby na pewno nic się nie odsłoni. U nas już na 12+3 albo 5 lekarka powiedziała, że obstawia chłopca, a na prenatalnych 13+6 był dorodny i lekarka powiedziała, że na jej odpowiedzialność możemy pokój malować 😂
 
Na początku to dziewczynke poznaje się tylko po tym, że nie jest chłopcem 😂 dlatego z tymi dziewuszkami to trzeba trochę poczekać czy oby na pewno nic się nie odsłoni. U nas już na 12+3 albo 5 lekarka powiedziała, że obstawia chłopca, a na prenatalnych 13+6 był dorodny i lekarka powiedziała, że na jej odpowiedzialność możemy pokój malować 😂
Też nam to powiedział lekarz dlatego nikomu nie mówimy o tym narazie,dopiero kiedy będzie już "pewny" chociaż pewnym w 100% można być chyba tylko przy porodzie 🤣
 
15 tc, dziś lekarz powiedział że wydaje mu się ze to dziewczynka ale nie kazał temu już wierzyć w 100% bo dziecko nie chcialo jakos bardzo wspolpracowac 😁, 10.05 kolejna wizyta i może wtedy to potwierdzi,zobaczymy :)
Haha a wszyscy,dosłownie wszyscy,znajomi i rodzina mowili nam że to będzie chlopiec,mąż ma 3 braci, nikt dziewczynki nie obstawil, nieźle się zdziwią 😁
Ja mam 15.05. I wtedy będę wiedziała na 100% bo u swojego. Ale ostatnio zahaczyłam o innego lekarza i potwierdził dziewczynkę więc liczę że nie będzie niespodzianek 😏
 
reklama
Ja mam 15.05. I wtedy będę wiedziała na 100% bo u swojego. Ale ostatnio zahaczyłam o innego lekarza i potwierdził dziewczynkę więc liczę że nie będzie niespodzianek 😏
Ja w sumie nie będę wypytywac juz,może niech lepiej powie mi tak w granicach tego 20 tygodnia to będzie większa szansa że się nie myli a tak to narazie nikomu nic nie mówię bo może wyjść jeszcze chlopiec 😄
 
Do góry