reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

reklama
Amelkowa ;-) znam ten bol - wypralam lezaczek i nestety nie mam zielonego pojecia jak 4 lata temu zdjelam wkladke dla malych dzieci (to co otula glowke) przez pasy :-(
lezaczek jest duzy i Moni ta wkladka jest potrzebna wiec poki co klade ja na ta wkladke ale jak to zmontowac na stale...?:szok::dry::zawstydzona/y:
 
Czesc laski....mam do Was pytanie...

Bo jakis czas odczowam jakbz pieczenie i bol w piersiach a bynajmniej tak mi sie wzdaje ze to piersi mnie bola.NAJGORZEJ z lewej strony.Dzis w nocz bolalo mnie i pieklo jakos dziwnie ze ze strachu pojechalam na witosa...bo jestem w polsce juz tydzien.A lekarz zaspany powiedzial ze to napewno nic p[owaznego i nawet mnie nie zbadal i powiedzial ze mam jechac do domu.A ja wzstraszona zaraz mysle ze to serce bo po lewej stronie.Poza tym nie bolaly mnie nigdz piersi w ten sposob.Moze to po urodzeniu dziecka ten bol jest inny.Nie wiem dlatego pytam was czy tez macie tak.Teraz dostalam okres i dalej boli ale juz jakies parenascie dni przed okresem bolalo ale teraz sie nasililo i wlasnie z tej lewej strony najbardziej.Bylam u gina to dal mi tabsy MASTODYNON ale jakos nie przekonuje sie by je brac.Pisze ze leczenie dlugo trwa a i tak nie wiem czy pomoze i strasza jakimis omamami....skutki uboczne :) Bral to ktos...:crazy:
 
Dobre rano ;-)

pogoda do bani a lasek przy kompach nie ma.... hmmmm poprosze o pomysly na spedzanie czasu nie na spacerku i nie przed kompem... moze sie skusze ;-)

Amelkowa ;-) Ania jest slicznym aniolkiem :-) calkiem inna niz moja szatanica :-)
no i mam do Was interes... albo sprzedasz mi naroznik albo na korki bede musiala z Monia do Turawy jezdzic - jeszcze wczoraj pociagala smoka a dzis znow nie chce :-(
w ogole to jak wczoraj zasysala to jak zaczynalam ja chwalic i wtedy ona sie usmiechala i smok z paszczy wypadal :-) ;-) ale dawala go sobie wcisnac znowu a dzis.... no ale to dopiero poczatek dnia :-):tak:

sluchajta ;-) mam chuste ;-) w piatek przyszla i prawie od razu musial ja wyprac... oczywiscie nie dlatego ze przyszla brudna tylko dlatego ze goopia musiala od razu wyprobowac i za mocno chyba majtalam Monia... efekt to obheftane wszystkie trzy: Monia, chusta i ja ;-)
jutro idziemy sie uczyc motac choc wydaje mi sie to w sumie proste... Moni sie chyba podoba choc wczoraj wsadzilam ja w chuste a mialam bluzke z dekoltem - zaczela mnie oblizywac i chustowanie nalezalo zmienic na karmienie ;-)

jakos trudno mi uwierzyc ze dzis slonko wyjdzie... zapowiadaja do tego slonka 12 st.C a ja ledwo ledwo okraglak widze... zgnecilam malza zeby mi z piwnicy wytargal wozek i zostawil przy drzwiach z domofonem a ten zostawil wozek pod schodami :-( i tak musze ciagnac wozek po schodach a z Monia sie boje :-( wrrrr co za gamon

dobra... koniec monologu - teraz czekam na oznaki zycia z Waszej strony :-p:tak::-);-)
 
hej dziewczyny to i ja sie witam :-)

aleee pogoda normalnie straaasznie, ja jeszcze w piżamie pomykam i wcale się nie wstydzę hihhiihiihihihi
a dziś miałam takie plany że na spacer wybiorę się z karolką żeby zaczeła oddychać świeżym powietrzem :no::no::no: i dooopa może pojadę do galerii bo tam już choinki są powystawiane (oszaleli - mam wrażenie że z roku na rok coraz wcześniej zaczynają kusić tymi ozdobami świątecznymi) w każdym razie moje dziecie było zachwycone bombkami i światełkami i tak mogła pół godziny stać przy kazdej choince a jak z daleka zobaczyła następną to od razu ręczki wyciągała :-D:-D:-D:-D pierwszy raz ją widziałam w takiej akcji hihihi

no i moje dizecię namiętnie ćwiczy wstawanie - jest kochanaaaa

Rubi a gdzie ty idziesz się uczyć wiązać tę chustę??

natimove - leć do lekarza - tak jak radzi Amelkowa - co będziesz się stresować, lekarz zbada, rozwieje wątpliwości i będziesz miała spokój a tak to tylko zachodzisz w głowę czy to serce czy piersi...
zdrówka życzę i trzymam kciuki żeby wszystko było ok

spadam na kawkę i ciacho paaaa
 
Witajcie!!!
Mam pytanko do dziewczyn w ciąży i tych które juz sa ze swoimi maleństwami, mianowicie chcialam spytac jak u Was bylo ze zwolnieniami w czasie ciąży? Dostawałyscie bez problemu czy musiałyscie sie naprosic lekarza o wypisanie?? Ja jestem w 21 tygodniu i od miesiaca na zwolnieniu bo mialam dośc poważna infekcję, chcialabym juz zostać w domu do konca ale nie wiem czy to takie proste dostać zwolnienie ??? Napiszcie czy miałyscie jakies problemy z L4 w ciąży?
 
hej justy ;-)

ja mialam odwrotny problem - chcialam pracowac ale lekarz o to nawet nie pytal - w ogole zaczynal od wypisania L4...
raz go uprosilam zeby mi pozwolil na probe wrocic do pracy ale okazalo sie ze z moim cisnienie cos nie teges i zostalam do konca ciazy na zwolnieniu
 
Rubi Monia rzeczywiście potrafi dać czadu:szok: śpiewaczka operowa Ci rośnie - z taką skalą i takimi decybelami :-D:-D:-D no i dobrze, że potrafi od razu powiedzieć, klarownie, że coś jej się nie podoba - poradzi sobie w życiu :tak:;-) i jeszcze z takimi oczami i długaśnymi rzęsami... dziewczyna jak marzenie :tak::tak::tak:

Amelkowa ;-) podobno wychowanie Lwa proste nie jest ale radza sobie potem w zyciu :tak::tak::tak:

Monia pokazala swoje prawdziwe oblicze :-);-):tak::-D wczoraj byla wzieta z zaskoczenia bo jak wiedziala o spotkanku to sie odpowiednio nastawiala :-D:-)
Anik kawusi zazdroszczę, a ciasta nie - po wczorajszej wizycie gości mam jeszcze duuuużo :-D:-D:-D ale do inki też pasuje :-p:-p

a tak w ogóle od soboty marzy mi się to ciasto: Ciasto daktylowe z sosem karmelowym ť przepis ť poprostugotuj.pl

no popatrz... zupelnie ja moi goscie :-p:-p:-p nie zjadaja wszystkiego a ja potem to zjadam i mi doopsko rosnie :-):-D:tak:;-)

a to ciacho.... hmmmm tez to widzialam na tvn i tez mi slinka cieknie po brodzie....
 
reklama
tvn w koolki leci:wściekła/y::no::wściekła/y:
gdzie to slonce?
gdzie te 12 st. C?
skad ten deszcz?

jednak na pogodnie nie klamia :tak: chociaz szkoda.... bo u nich prognoza malo optymistyczna :-:)-:)-(

na spacer to chyba tylko wozek wyszedl... z piwnicy :-(
 
Do góry