reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

cześć dziewuszki.
posłusznie się melduję!
Ewuniaf ja tez mam nadzieję, że Michałek dobrze się czuje i fajnie, ze wszystko poszło jak z płatka!
rubi nóg zapasowych niestety nie posiadam, mam tylko swoje, ale krótkie i niezbyt zgrabne, więc chyba byś nie reflektowała...
Dziewczyny jutro chyba będę musiała o 4 rano wstać:-( Na 7 muszę być z Kubą w Strzelcach. Muszę wyszykować siebie i juniora... Kurcze, kiedy ja się wyśpie???
 
reklama
Kamea ;-) moje osobiste nogi tez do zgrabnych nie naleza wiec biore w ciemno kazde bylebym chodzic mogla :-D

a czemu do Strzelec z Kuba jedziecie??? do lekarza jakiegos????
 
Jade z nim do szpitalnego laboratorium zrobić mu badanie TSH. Tylko tam są w stanie pobrać takiemu maluszkowi krew z żyły a nie z palca. I wg mnie w porównaniu do laboratoriów zloklalizowanych najbliżej mojej "big wiochy" tam wyniki są najbardziej wiarygodne. Na "Lomie" w Ozimku już 2 razy z rzędu się przejechałam, a laboratoria, które współpracują z naszą przychodnią-nie ma nawet co gadać. Także wolę jechać aż do tych Strzelec i mieć świadomość, że badanie jest wiarygodne.
 
Ostatnia edycja:
aha...
ja ostatnio pobieralam Moni krew na ZWM i pobierali z zyly ale i tak doszlo do hemolizy i badania niezbyt wiarygodne sa :-( ale kolejne badanie bedziemy robic za miesiac - mysle ze w MSWiA...
 
witam wszystkich! po pierwsze chciała bym podziekować rubi za pomoc, jednak mieszkam na Dambonia? (bynajmniej mi sie tak wydaje) :-), wiec mam takie pytanie czy gdzies tutaj byłby jakis lekarz ktory moglby poprowadzic moja ciaze?. poza tym chcialam sie rowniez dowiedziec co mozna zobaczyc w Opolu badz okolichach... poki co zwiedzilam zoo i karolinke no dobra inne wieksze c.h rowniez :-D
 
Witaj Jaga ;-)
skoro CH juz masz obcykane, zoo tez to musisz isc do amfiteatru ale wieze piastowska sobie podaruj w ciazy :-)
na spacery polecam Bolko :tak: zielone plucka Opola ;-)
jesli o okolice chodzi to masz Jurapark w Krasiejowie ;-)

no i dalej to sie musze zastanowic ;-)

Arco ;-) do niektorych badan krew z paluszka mozna sobie wsadzic.... :-(

spadam upolowac cos do zarcia

pa
 
Czesc dziewczyny!!!!

Nie mam na razie zbytnio czasu na pisanie wiec powiem tylko ze u nas ok. Dziekuje wszystkim za ciepłe słowa!!! Jestescie kochane!!! :)

Jaga ja miałam prowadzoną ostatnią ciąże przez dr Fima bo nikt nie chciał prowadzić świrnietej która chciała rodzić w domu> Fim był bardzo pomocny i wspierał nas w naszej decyzji!!! Naprawde fajny lekarz i wszystko dokładnie tlumaczy. Wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania. Poprzednie dwie u Rachwalskiego. Też narzekac nie moge. Bardzo sympatyczny jest tyle ze czasem odnosiłam wrażenie że ma za mało czasu na każdą pacjentkę.

Kamea a na Witasa też mieli probemy z pobieraniem>???

Hania płacze musze dać jej (.)(.)
 
reklama
hmm no to koniecznie musze sie wybrac na spacerek.. tylko gdzie to jest dokladnie to Bolko.. ? ona_23 ewuniaf a mogly byscie napisac od ktorej do ktorej ten lekarz przyjmuje badz moze macie jakis nr tel. do przychodni
 
Ostatnia edycja:
Do góry