reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Po wizycie u gina.

reklama
Asiu
a194.gif
d007.gif
d018.gif
d001.gif
d020.gif
d021.gif
d012.gif
d001.gif
d003.gif
d010.gif
d005.gif
 
noi po wizycie u gina wszytsko piknie i wogole macica jak u starej babuni skuczona na maxa ....ech ulzylo mi..... noi kochac sie mozna tylko z poslizgaczem bo moze bolec poza tym diwedzialam sie ze kucie kolo fadka (po c) zawdzieczamy wezlom chlonnym (nawet nie wiedzialam ze i to zszywali) teraz tylko cwiczyc powoli mam miesnie brzuchola bo mialam na maxa rozciagniete ...
 
No to gratulacje. Wreszcie i Ty sie doczekalas dzieciaczka :-)
Chyba teraz to juz wszystkie lutowki rozdwojone?? ;-)
 
Qurde tyle sie opisałam i wszystko zniknęło. Cos to bb dzisiaj dziwnie działa.

Asia gratulacje

Jeszcze tylko Dynia da znac co i jak i chyba komplecik.

Byłam wczoraj u gina - wsio ok, nawet nie ma nadrzerki.

No i pytanie co do anty. Szczególna prośba do Olci (bo jak dobrze zrozumialam to twój tato jest ginem) Czy hormony z zastrzyków depo-provene (chyba kacha o tym pisała) albo z pigułek cerazette na prawde nie przenikaja do mleczka?
Chciałabym cosik brac , ale nie chcę faszerować małej. Jakbyscie wiedziały cos ze sprawdzonych źródeł to plis dajcie znac. Chyab wszystkim nam sie tu przyda. (Bo ja troszkę sceptycznie jestem do tego nastawiona)
 
reklama
dziękuję dziewczyny! teraz już wszystkie jesteśmy rozdwojone :) a tak się doczekać nie mogłam :) Moja córcia zrobiła sobie i mi prezent na Dzień Kobiet :)!!!Ja pozmniejszam troszkę zdjątka to zaraz Wam się pochwalę swoim cudeńkiem :)
BUZIACZKI!!!!!!
 
Do góry