reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

Nimfii u nas Ala chodzi do szkoly juz od 2 lat :) radzi sobie bardzo dobrze, pisze juz sprawdziany, czyta czytanki ktore maja 3-4 zdania, jest mega zadowolona a od wrzesnia Maja zaczyna... ;)
 
reklama
maran-atha i reszta mam czemu mamy zagraniczne na przedszkole mówią szkoła? Dziwi mnie to od roku, bo po angielsku przedszkole to pre-school czyli dokładnie ten sam system stworzenie słowa jak po Polsku do słowa dodano przed (pre) i wyszło. A wszystkie mamy jakie znam anglojęzyczne mówią szkoła. Moj syn nawet mówi, że w szkole mają jedna klasę przedszkolną (nazywa to po angielsku) a on nie chodzi do szkoły tylko do kindergarten, czyli zerówka po polsku. Nie wiem skad się to bierze nazywania przedszkola szkolą. Może któraś wie?
A co ciekawe, dopuki nie poznalam systemu edukacji to byłam pewne, że te dzieciaki wszystkie faktycznie zaczynaja szkołę tak w cześnie :-)
 
Aga moja Ala chodzi do szkoly nie do przedszkola. Do przedszkola chodzi Maja (pre school). Ala w wieku 4.5 roku czaczela primary school, klasa junior infant, obecnie jest w senior infant. Normalnie ma ksiazki, lekcje, mundurek szkolny, prace domowe itd. To normalna szkola jest a material maja taki jak u nas w PL w pierwszej klasie.
 
nasza Weronka będzie chodzić jeszcze raz do zerówki, patrząc na nasze życie rodzinne teraz to dobrze, że udało się ją odroczyć. W jest wrażliwa i ma odroczenie ze wzgl emocjonalnych (bo pisze, czyta, rysuje i liczy świetnie) na ryz W i jej rodzeństwo IMAG0445.jpg
 

Załączniki

  • IMAG0445.jpg
    IMAG0445.jpg
    19,1 KB · Wyświetleń: 240
Cyprian pójdzie do szkoły od września. :-)
Myślę, że sobie świetnie poradzi, ale on to dziecko wiatr, wszędzie i z każdym się odnajdzie. Wystarczy dać mu tylko 5 minut na poznanie otoczenia i... świat jest jego. Zupełne przeciwieństwo Kacpra. Ciekawe jaki będzie Franio?
 
Maciek ma odroczenie szkoły.
Kuba ma autyzm, a Maciek cechy autystyczne pochodzące bardziej pod zAspergera. Jest zdolny, szybko się uczy, ale nie umie odnaleźć się w grupie.
Jestem dalej sama w Polsce z chłopakami. Szczerze mówiąc brakuje mi sił do tego wszystkiego co się dzieje.
 
Hej dziewczyny
wstyd się przyznać ale zajrzałam tu po 6 latach i staram się nadrobić zaległości, widzę,że część z was jest cały czas aktywna...
wszystkim życzę najlepszego, pozdrawiam gorąco
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry