reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

Antar gratuluje wierze ze wszystko sie ulozy bedziecie szczesliwymi rodzicami zawsze po pierwszym szoku przychodzi szczescie :)

a ja dzis postanowilam oczywiscie po waszych postach mierzyc temp. jak nic podwyzszona 36.9 do tego moj szanowny ekspert stwierdzil ze piersi mi sie powiekszyly w domu normalnie szalenstwo starszych dzieci nawet najmłodsza Małgosia chodzi i powtarza dzidzi pokazuje na brzuszek wczoraj wieczorem zrobilam test negatyw robilam go bez przekonania bo jeszcze za wczesnie podobno tylko cierpliwosc moze nas uratowac przed zwariowaniem :)
 
reklama
U mnie miesiączki sa bardzo nieregularne ostatnio. W zeszłym roku bardzo schudłam, miałam ogromną niedowagę i straciłam okres, w styczniu wrócił, potem miałam 40 dni cykl, potem 37 dni i teraz jest 29 dzień cyklu. Zanim straciłam okres miałam jak w zegarku co 28 dni i chyba teraz znowu chciał wyregulować tyle że poczęliśmy dzidziusia. Moja kreska na teście była bardzo wyraźna, może dlatego że robiłam rano. W każdym razie dziś idę do gina.
 
Dziewczynki! Jestem po becie! wynik prawie 77. jestem trzy dni po terminie spodziewanej miesiączki, cykle 28 dni. Wiec jednak jestem w ciąży!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tak sie ciesze!!!!!!!!! Hip hip hurra!!!!!!!! Agata trzymam kciuki!!! Antar napisz po wizycie u gina.
 
wiecie co ja pojde z torbami znow zrobilam test zaczynam kupowac go hurtowo patrza sie na mnie jakos dziwnie ale co tam Zazdroszcze wam testu bety ja moge tylko wyrzucac kase w bloto mieszkamy w anglii wiec tutaj moge o tym zapomniec

Kabem wiec oficjalnie gratuluje ehh kiedy ja zaczne skakac z radosci :(
 
wiecie co ja pojde z torbami znow zrobilam test zaczynam kupowac go hurtowo patrza sie na mnie jakos dziwnie ale co tam Zazdroszcze wam testu bety ja moge tylko wyrzucac kase w bloto mieszkamy w anglii wiec tutaj moge o tym zapomniec

Kabem wiec oficjalnie gratuluje ehh kiedy ja zaczne skakac z radosci :(

hihi, ja przez całą ciąże chyba z 20 testów zrobiłam!! takze wiem co czujesz!!!

LUTÓWECZKI kochane - wszystkiego dobrego i spokojnych 9 miesiecy!!!
 
Agata, ja w ciągu 2 i pół dnia zrobiłam w sumie 5 testów!!!! Każdy innej firmy! Robiłam test rano i popołudniu! I wreszcie poszłam na betę! Renifer i Karola - dzięki!
 
no ta ja jeszcze wydam troche kasy w takim ukladzie bo malpa ma byc dopiero za 12 dni jutro minie 5 dni od strzalu kurcze jakbym ja chciala juz wiedziec buuu
 
To pewnie moje urojenia i gina powiedziała żebym na razie niczym sie nie przejmowała.Na usg w macicy nic nie zauważyła, ale że to może być jeszcze za wcześnie. Podobno ciąże pozamaciczne są bardzo rzadkie, ale ja już się boję. Mam kolejny termin wizyty na 11 .06. O krwi mi nic nie mówiła, bo podobno testy na mocz są bardzo czułe. Więc wiem że jestem w ciąży, ale nie ma wykluczonej pozamacicznej. No ale to chyba rutynowe działanie ginekologa.Dwa tygodnie koszmarnego czekania
 
reklama
Ah i mam jeszcze czterocentymetrową torbiel na lewym jajniku. Już sama nie wiem co myśleć, ale przez te wszystkie trudności tak strasznie chcę żeby mój dzidziuś rósł zdrowy.
agata 077 ja też do ostatniej chwili czekałam z testem, bo chciałam wiedzieć na pewno. Na pewno będzie ok, jak ktoś umie obserwować swój organizm to raczej się szybko udaje:)
 
Do góry