reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

reklama
Hej dziewczyny!!!
Dawno mnie tu nie było. Po prostu ma problemy i nie mam ochoty pisać jakoś.Czekam nadal na rozwód to już 5mc. Miłoszowi wyszedł wczoraj 5 ząbek i idą 3 następne. Ogólnie zaczął chodzić i rozrabia:) A fotki mam jego na nk aktualne:)Ja zmieniłam fryzurę między czasie i schudłam bardziej przez nerwy.
 
Straszna jest ta wiosna! Nie mogłam się jej doczekać a jak już przyszła, to wcale nie jestem zadowolona. Ciągle paskudnie. Ciągle pada i zimno. Halooo?! Czy przyjdzie wreszcie taki czas, że będę z niuńką spędzać więcej czasu na podwórku niż w domu? Czy wyjdę wreszcie w klapkach?
Niestety podobno lata w tym roku to nie będzie - przez wybuch wulkanu podobno. Ja też już mam tego dość, bo zamiast fajnych sukienek letnich, to ja szukam kurtki :-(
 
Ja byłam dziś z Maksiem w grocie solnej :) po prostu rewelacja! ściany podświetlane całe w soli, jest piaskownica z taką drobniutką solą Bocheńską, jest mnóstwo zabawek, książeczek, i innych, dla mam fotele z masażem. Muzyka relaksacyjna. Wybrałam grotę w której cały czas włączona jest lampa z promieniami, które niszczą bakterie. Teraz boję się, że Maksiu może znów coś złapać. Maks chciał cały czas jeść sól, musiałam go bardzo pilnować, bo na ziemii były kamyczki z soli. Piękne oświetlenie. Do tego z sufitu taka para schodzi, to jest zabłocka mgiełka solankowa, która charakteryzuje się wyjątkowo wysoką koncentracją jonów wielu pierwiastków:jodu, bromu, wapnia, magnezu. Mikroklimatyczna Grota Solno-Jodowa Halit
 
Pogoda rzeczywiscie fatalna:///u nas juz od trzech tygodni pada i poki co nie zapowiada sie na jakakolwiek zmiane:(
agi milo cie widziec:)
 
habcia fajnie:-) muszę popytać czy u nas jest w pobliżu Kiedys chyba reklame widziałam:dry: Sama bym poszła z Zosia Bo coś szybko łapie

Agi witaj :-)

No pogoda nieciekawa :dry: ale i tak mamy zakaz wychodzenia to niech sobie pada
Tylko co ja z nią będę robić cały dzień w domu:baffled::sorry2: przeciez ona mi rozniesie cały dom:rofl2:

Ciasto z rabarbarem i truskawkami
piekłam dzisiaj to ciasto bardzo dobre :tak:
 
habcia :-) wiem gdzie to jest, mieszkałam niedaleko :-) szkoda że już nie jestem w Krakowie bo bym chętnie poszła z Wami. Faktycznie super tam jest. Oby Wam jak najlepiej posłużyło i pomogło.

o matko mary aż mi się jeść zachciało. My za to jutro ciasteczka owsiane będziemy robić. Chodzą za mną już tydzień i wreszcie kupiłam płatki owsiane i zrobimy.
 
habcia ja tez wiem gdzie jest ta grota ;) oby wam to pomoglo w utrzymaniu dobrego stanu zdrowia :)

U nas sie rozpogodzilo na te dwa dni. Dzis sie smarzylam strasznie, choc wydawalo sie ze bedzie chlodno. Ja chce wiecej takich dni ;)
 
reklama
Do góry