reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

reklama
Dziewczyny, wszystkiego najlepszego w 2013 roku.
Pisałam już parę razy, ale pisze z telefonu i posty nie wchodzą często :-(
Ardzesh, właśnie się zastanawiałam czy przełamiesz klątwę lutowek i widzę, ze się udało. Gratulacje wielkie :-)
Tak jak pisała Maranka, ja też noszę synusia. Czuje się nawet ok, choć ostatnio brzuch mocno mi się stawia i skurcze potrafią mnie budzić w nocy. Coraz ciężej się ruszać, a moje małe diabelki energii mają za 4.
Ogólnie w okresie świątecznym bardzo dużo ze sobą przebywały, bo Wercia nie chodziła do przedszkola i dzięki temu chyba jeszcze bardziej się siebie nauczyły. Świetnie się razem bawią, nawet wczoraj dały nam pospać do 10.30 :-) Ale i tak doba jest za krótka, zwłaszcza gdy spac już nie za bardzo można ;-)
 
Witam Was po dłuuugiej przerwie :)

Jejku, żeby nadrobić to wszystko co się u Was działo to z poł roku bede musiała poświęcic :)

Widzę, że dużo z Was ma już kolejne porody za sobą :) Gratuluję dzieciaczków!!!

Aga Tobie współczuje, ale tak musiało być. Nie każdy płód się obroni. To naturalna selekcja. Natura sama selekcjonuje. Moja mama też poroniła, a potem urodziła piękną zdrową córeczke :) Czego i Tobie życzę :*.

Miło Was wszystkie wiedzieć w niezmienionym składzie :D az się człowiekowi cieplej na sercu robi :)
 
Ostatnia edycja:
habcia - to ty wciaż o nas pamiętasz? daaawno Cię nie było!

Mili płowieją fioletowe włosy... :) ale ostatnio w środku tygodnia zapakowali jej piżamkę w przedszkolu do worka i przy odbiorze dziecka powiedzieli, że mam jej nie przyprowadzać bo kaszle... niby OK ale kurde widziałam i słyszałam dużo gorsze przypadki przyprowadzających rodziców chore dzieci i im jakoś nic nie wspomnieli, że dziecko chore... :p a ja już mam dość płacenia za przedszkole, jeśli więcej dziecko siedzi w domu... w grudniu była jakieś 3 dni w przedszkolu :p teraz pochodziła kilka dni i zaś kaszel, katar i od dzisiaj gorączka... już się boję przyszłego roku, jak będzie zarażać młodego.
Płeć drugiego - potwierdzona :) będzie chłop. już nawet kupiłam kilka chłopięcych ciuszków.
 
Ardzesh, po pierwsze gratuluje synusia :-) Czyli przełamałas passę lutowek :-D
Po drugie, powiem Ci szczerze, ze jak czytam Twoje opisy przedszkola, to nie podoba mi się ono za bardzo. Moja też chodzi gdy lekko kaszle i pociąga nosem, bo to taki okres, ze więcej tych pociagajacych niż nie. Gdy widzę, ze raczej nie rozejdzie się po kościach i wtedy nie puszczam. W tym roku mamy mało takich absencji, bo przeważnie 3 dni i po katarze czy kaszlu. Jeszcze nigdy nikt nie zwrócił na to uwagi, a już na pewno nie w taki sposób. Dla mnie to trochę bezczelne...
A jeśli chodzi generalnie o chorowitosc, to powiem Ci, ze zeszły rok z Wercia było tak samo. Więcej w domu niż w przedszkolu. Teraz oo.
 
ardzesz no i super że przełamałas klątwe i chłop bedzie :) gratulacje no i ja też uważam, że to chamstwo tak Ci powiedzieć, że masz nie przyprowadzać bo kaszle... moja tez nie raz kaszle i prowadzam, dopiero jak widze, że choróbsko sie zaczyna i jest ospała z gorączką to nie prowadze bo to nawet szkoda dziecka nie mówiąc o tym, że innych zrażać może, choć tu babki sie o to nie martwią i czasem takie zarazające schorowane przyprowadzaja i zarazaja inne dzieci, ale tu w ogóle inaczej. Jak ide do lekarza z dzieckiem kaszlącym i z katarem to sie na mnie patrzą, że o co mi chodzi, pzrezciez ono w takim wieku jest i MUSI CHOROWAĆ i nie trzeba w ogóle do lekarza z tym chodzic, wiec już zaprzestałam chodzić, podaje syropy na kaszle , krople na katar, rutinosckorbin i tyle z leków bo i tak mi tu nic po za panadolem nie zechca dać wiec szkoda w ogóle iśc do lekarza i wtej przychodni z tymi chorymi siedzeć!!!

habcia :) witaj

pozdrawiam wszystkich
 
Hej dziewczyny! Widze ze nic nie piszecie jak tam mijaja/szykujecie sie do 4 urodzinek dzieci :-) Maciek ma impreze w nastepny weekend. No i gdzie te 4 lata minely? Teraz to juz sa takie przemadrzale maluchy ze szok. :-D
 
witajcie!! dawno mnie tu nie było:) no moje dziecie dzisiaj konczy 4-latka, alez ten czas leci, dopiero sie rodziła a tu juz taki madry szkrab;-), impreza dla rodzinki w sobote, dzisiaj w przedszkolu rozdzieliła dzieciakom cukierki a pozniej pojechała z tatusiem do Smalandii w Ikea i cała happy:-D
 
Maciek tez pourodzinowy weekend mial ;) A dzis jeszcze afterparty i jutro tez ;) Kurcze strasznie szybko leci ten czas :p
 
reklama
Moje drogie, mam ogromną prośbę, dla tych z Was, które jeszcze się nie rozliczyły i nie wiedzą co zrobić z 1% swojego podatku.
Mam koleżankę z klasy ze szkoły średniej, która ma bardzo chorą córeczkę. Potrzebują dużo pieniędzy na rehabilitację. Bardzo Was proszę, żebyście przekazały jej 1% oto dane:
 

Załączniki

  • 1% podatku.jpg
    1% podatku.jpg
    42,8 KB · Wyświetleń: 18
Do góry