reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy "ciężarówek" i nie tylko

Ayni, tak mam wszystko, tylko my mamy z B jedno konto, które jest jego, ale moje rachunki był z niego płacone i być może oni jemu naliczyl...
Jutro będzie dzialac ksiegowa...

Ahh te przytulaski sa cudne :D mój tez leci do mnie z glosnym "mama" i caluje, przytula :)
 
reklama
ach to prawdopodobnie tu jest problem, my raz tez wyslalismy z mojego rachunku i byl to oczywiscie problem. Nie wazne, ze taka transakcja ma betalingskenmerk i nikt na to nie patrz?! :sorry: no nic, odkrecicie jak im pokazecie :) nie martw sie.

uciekam spac,dobranoc :*
Necia udanego remontu,oby szybko zlecialo
 
Czesc dziewczyny.
Wiecie co, tak czytam o Waszych problemach z VGZ to wlos sie jeży na glowie, ale... ja od dwoch lat tez mam ubezpieczenie w VGZ i.... nie mam zadnych problemow. Powiem tak - mialam problemy finansowe i patre razy mialam nie oplacone skladki, ale to byklo czarno na bialym. Ja wiedzialam ze nie zaplacilam i oni tez to wiedzieli. Po drugie - od jakiego czasu mam automatyczne inkaso i nie mam problemow - sami sobie potracają skladki. Po trzecie - placę JEDNĄ polise na nas wszystkich, tzn zawieralam polise rodzinną (tak sie to chyba nazywa). Ja jestem głownym ubezpieczonym, moj mąż wspolubezpieczonym imam dopisane dzieci jako dzieci, czyli gratis. I choc na polisie widnieją osobne kwoty przy imieniu moim i męza, to podliczenie polisy opiewa na jedną, wspolną kwotę i ta kwota jest co miesiac potracana z podanego konta i jest to konto moje.
Nie wiem, moz ewy macie osobne polisy i dlatego macie problemy? Nie bede w to wnikac, tak mi tylko przyszlo na mysl...

Moja Olivia dzis miala dziwny dzien... Obudzilaq sie o 7.00 - wyspana i wesolutka. Odmowila jedzenia czegokolwiek. Kaszka, deserek, ciastko, mleko - wszystko było bee. Pila tylko herbatkę. Dopiwro o 14.00 zjadla kaszkę, a pozniej wypila butlę o 23.00.
Ze spaniem miala podobvnie - spala w okolicach 15.00 - cale 30 minut, ale za to o 19.30 spala juz w swoim lozeczku, snam kamiennym....
Zęby, czy moze cos innego???
 
Bry.

No no ale wam sie porobilo z ta ubezpieczalnia...nie zazdroszcze...jak mam z FBTO narazie odpukac nic sie nie dzieje dziwnego :)

Za to od 2 dni tez chodzimy z K wkurzeni jak nie wiem co...w piatek moj K mial dostac zalegla wyplate ktora powinien otrzymac defakto 20 lipca ale z racji kryzysu NIBY w firmie zgodzil sie na wyplate w pozniejszym terminie czyli miala byc w ten piatek i co...? echo...szef wyl telef...kasy nie ma....i u nas w portfelu pustka...dzis znowu zaczynamy wydzwniac jak dalej telef bedzie wyl K pojdzie do wspolwlasciciela firmy do domu bo wie gdzie mieszka....bo przeciez nie malo pieniedzy nam wisi...prawie za 5 tyg wisi nam kase...az plakac sie chce przez takich ludzi,a wie dobrze ze mamy dzieci i tak sie nie robi ale coz... :(

milego dnia dziewczyny...ide robic sniadanie...
 
Kobitki ja przyszlam sie pozeganac.
Dzis popoludniu wyjezdzamy.Najpierw do mojego brata w D na jeden dzien,ostatnio tez tak jechalismy z jedna dluzsza przerwa w polowie drogi.Zawsze to lepiej dla dzieci one z tych co za dlugo nie usiedza nawet w nocy widac ze szybko zaczynaja sie krecic w fotelikach jak spia.Potem juz prosto do Polski.
Bede zaWami tesknic i mam nadzieje,zeWy za mna tez ;)Buziaki.
 
Iskierko my mamy osobne polisy ale każdy z inna kwota...

Marzenka, wspolczuje ci jak nie wiem, cham wredny, i jeszcze bezczelnie telefon wylaczyl... dobry jest.

Kasia, szerokości! wybaw, wyszalej się, i odocznij ciut jak będziesz mogla :)
 
dzień dobry :)
my też mamy tzw. rodzinną polisę i pobierają nam sami z męża konta. Na razie odpukać tfu tfu wszystko gra!
Marzenka współczuję takiego szefa, burak jeden!
Kasia miłego pobytu w PL i szerokości na drodze, kiecki zakupiłaś piękne :)
Berni wyjaśnicie, tylko pewnie czasu potrzeba. ps. ciuszki poschły i pochowałam na razie na strych, ale ładniutkie , dzieki
A u nas remont trwa, mąż robi przedpokój, schody ledowe, to dzisiaj a pozostaje jeszcze cały salon :szok: i szafa drzwi.
w przyszłym tyg chcemy juz tylko się bawić nie robić :tak:

oki uciekam do garów
pzdr
 
Mamo oczywiscie bedziemy tesknic i czekam na zdjecia dziewczynek w tych cudnych sukienusiach :) pewnie zrobia wieksza furore niz sama panna mloda :D bawcie sie dobrze :)

Necia dokladnie burak... przez 3 lata bylo zajebiscie,placilna czas a teraz niby kryzys i szopki odwala co mnie interesuje jego kryzys nikt u niego za darmoche nie robi...

Cale szczescie K dodzwonil sie do jego brata ktory jest wspolwlascicielem-numer na necie znalezlismy i niby szefuncio ma zepsuty telefon haha...ale ze mamy wpasc pod wieczor i niby on nam wyplaci te pieniadze wiec pojdziemyy zobaczymy czy da nam calosc tak jak nalezy...wrrr...troszke kamien z serca mi spadl ale co bedzie to sie okaze pod wieczor...mialam nie isc z K ale pojde bo zamierzam powiedziec tez swoje co o tej firmie mysle..
 
laski nie doczytalam , nadrobie pozniej, niebawem sie szykujemy i jedziemy do miasteczka obok na zakupy, pakuje prowiant i urzadzamy sobie piknik w parku.
Jak wroce to wam dopisze :p
a tu wam wrzuce cos smiesznego i prawdziwego, poplakalam sie ze smiechu

[video]http://www.edziecko.pl/nakrecone_matki/10,132868,14351921,_Co_ciaza_zmienila__Nadal_mam_n ieposprzatane_w_chacie_.html[/video]
 
reklama
Do góry