reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy "ciężarówek" i nie tylko

MamoZ&M przyjeżdżaj :-D:-D:-D
Wprawdzie u mnie Full House, ale jakoś się pomieścimy:-D:-D:-D
Ja się właśnie psychicznie szykuję na przeprawę z moim mężem, bo sobie wymyślił jakies prezenty dla dzieci brata....
 
reklama
Ja tymczasowo przestaje narzekac :-) Dzis przyszedl list z belastingu i okazalo sie ,ze wg ich obliczen zorgtoeslag, wiecie ten co co mc wyplacaja...okazalo sie ze za 2012 dostalam za malo i nalezy mi sie jeszcze UWAGA UWAGA 710 euro !!!! No i jak tu sie nie cieszyc , nawet ta wizyta juz mi nie straszna, a jesli cos mi goscie zadzialaja na newry to bede sobie w myslach powtarzac w kolko : 710, 710,710 :laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
 
Hahaha, ubawilam się:-D:-D:-D:-D
Dobrze się masz, ja jakoś dziwnie rok w rok muszę im zwracać....
Powiem tak - nastawilam się psychicznie na rewolucję w swoim życiu. Zaczelam od pracy. poszlam do szefowej i poprosilam o rozmowę. Powiedzialam szczerze co mnie boli, co irytuje a co frustruje i czego mam dosc. W sumie mialam i mam obawy czy mnie przy pierwszej sposobnosci nie wykopie, ale pogadalysmy szczerze (na tyle na ile znajomosc języka mi pozwolila) i wiem, ze jesli juz faktycznie nie bedzie pracy, to bede miala krotką przerwę, ale na 100% wrocę tam (o ile JA bede tego chciala). Mam szanse na fazę B, czyli kolejne 2 lata pracy.
Czyli na 100% muszę Olivii załatwić KDV:szok::szok::szok::szok:
Drugie - powiedzialam wczoraj mężowi trochę i nadal będę drążyć temat, tak dlugo az sie w koncu wypowie. Bo widze ze coś sie dzieje z nami niedobrego, ale u niego jest "wszystko ok". Stawiam wszystko na jedna karte - albo bedziemy nadal razem zyc ze sobą, albo się rozejdziemy, bo zycie obok sieboie jest to kitu.
Ok, wygadalam się, teraz ide sprawdzić jakich kolorow mulin brakuje mi do haftu :-D Te haftowanie to najlepsza terapia na stres :-D:-D:-D:-D
 
Dotarłam tu w końcu....jakoś nie po drodze mi było.
Ostatnio chodzę zła, wręcz wkur...a, bo pewne rzeczy zaczęły mnie przerastać. To już za długo trwa i mam już serdecznie dosyć. Ciągle staram się coś robić, żeby nie myśleć i się nie dołować, ale zły nastrój czasem bywa silniejszy.
Dzieci mnie wykańczają. jestem zmordowana....Karol przechodzi jakiś kolejny bunt, pyskuje, wszystko wie najlepiej, za wszelką cenę chce pokazać, że on ma rację i, że ma być tak jak on chce. Już mi ręce opadają...tłumaczę i tłumaczę, a on ma gdzieś to co ja mówię. Czasem jest grzeczny, a nieraz daje tak popalić, że mam ochotę siąść i płakać. Sophie też pokazuje rogi i to przy każdej okazji. Zakupy z nią to jakaś tragedia. W Lidlu postanowiła trochę porozrabiać i wszystko z półek zrzucała, darła się ''nie chce'' ''nie''!!!!!!:wściekła/y::wściekła/y:Ledwo weszłam i już chciałam wychodzić, bo narobiła takiego zamieszania, że miałam ochotę zapaść się pod ziemię. W Ikei poczyniła też akty wandalizmu. Najpierw uciekała nie oglądając się za siebie, zaczepiała panów i uśmiechała się szeroko. Nie interesowało ją gdzie mama. jak zobaczyła, że na półkach stoją rzeczy tłukące się to już była gotowa je zwalać.Myślałam, że nerwicy dostane. Na nocnik nie chce siadać. Próbowałam już różnych sposobów, ale bez skutku.

iskierko mam nadzieję, że dogadacie się z mężem. Jak coś jest nie tak to trzeba rozmawiać.

mamo ojjj gdzie Ty byłaś przez tyle czasu? Miło znów Cię poczytać. Ja również służę gościną w razie czego:-)

Idę nastawiać zupę.
 
Hej dziewczyny :) utworzyłam właśnie nową grupe na fb Oddam Kupię Zamienie Holandia. ZAPRASZAM :)
-bez regulaminu
-bez upomnien
-bez usuwania postów
Grupa otwarta i dla wszystkich

POZDRAWIAM I ZAPRASZAM :)
 
Hej Madi Ciebie rozwiez milo widziec :-) A wiesz najpierw nie przychodzilam , bo mialam focha na forum :-D a potem zapomnialam hasla i niechcialao mi sie odnawiac , dopiero teraz musialam ,bo potrzebowalam ten nr a mialam go tu na bb w wiadomosciach prywatnych.No i tak mi sie nawrocilo.

Niespodzianek belastingowych c.d. znowu przyszedl list i znowu nam sie nalezy od nich tym razem 300e :szok: za malo dostalismy kinderbonden budget za rok 2012 i 3oo musza nam doplacic. No i mowie do mojego starego,ze oni tam chyba na glowy poupadali ,juz lacznie ponad tyska ojro od nich dostalismy i nie zebym sie nie cieszla tylko teraz czekam z ktorej strony do*******a :confused:
Ja dzis padam na pysk, w piatki zawsze chodze do pracy na sprzatanie , potem zrobilam zakupy, naszykowalam wszystko na jutrzejszego grila z okazji przyjazdu mojej ukochanej szwagierki.Zrobilam dwie salatki i szaszlyki do marynaty. Nawet nie mam dzis sily cwiczyc...a bo Wy nie wiecie ,ze ja sie tak jakby odchudzam juz od stycznia, staram sie nie zrec slodyczy i co wieczor cwicze. Troche juz zrzucilam i boczki mi zmalaly a nad brzuchem musze jeszcze popracowac, zeby latem jak przyjdzie z dziecmi na basen wyjsc i wstydu sie nie najesc .
 
Wiecie cooooo ,nie lubie Was :laugh2:wrzucilabym Wam fotki ale na imageshacku kaza sobie zrobic platny update , ch im w D :tak:musze pokombinowac jakby to inaczej zrobic .

Ale mialam dzien, jak Wam opowiem to padniecie.Mamy od soboty gosci ,mojego szwagra zona z corka przyjechaly i poszlam dzis z nimi do parku.Ta jak sie od****la to glowa szook zolta bluzka, rozowe spodnie do kolana no i kurva rozowe skarpetki do pol lydki i klapki szare !!!! LOL x2 !!!Wstyd na miescie, no wszyscy sie gapili i smiali z niej ale ona nie rozumiala, tylko mi bylo wstyd z nia isc. Wieczorem mialam do dentysty na leczenie kanalowe. Mysle sobie dostane znieczulenie i bedzie git.A gdzie tam 3 zastrzyki musialam dostac zanim byla w stanie sie dowiercic do srodka i jeszcze jeden zastrzyk w sam srodek AAAUUUUUUaaaa potem juz jakos szlo ale lezalam u niej na fotelu Uwaga 1,5 godziny Przezylam. Potem jak wracalam taka wymeczona to przegapilam zjazd z autostrady i jade i jade az patrze cos mi za dlugo trwa ta droga i jakas inna, nie znam jej??? kurva patrze na ja wyladawalam na granicy holendersko - belgijskiej .Tadam!!! I'm genius

P.S. Aga kurczak na ryzu wyszedl pycha, zjedlismy 2/3 blachy


oo udalo sie dodac ,patrzcie z czego schudlam :crazy:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wiecie cooooo ,nie lubie Was :laugh2:wrzucilabym Wam fotki ale na imageshacku kaza sobie zrobic platny update , ch im w D :tak:musze pokombinowac jakby to inaczej zrobic .

Ale mialam dzien, jak Wam opowiem to padniecie.Mamy od soboty gosci ,mojego szwagra zona z corka przyjechaly i poszlam dzis z nimi do parku.Ta jak sie od****la to glowa szook zolta bluzka, rozowe spodnie do kolana no i kurva rozowe skarpetki do pol lydki i klapki szare !!!! LOL x2 !!!Wstyd na miescie, no wszyscy sie gapili i smiali z niej ale ona nie rozumiala, tylko mi bylo wstyd z nia isc. Wieczorem mialam do dentysty na leczenie kanalowe. Mysle sobie dostane znieczulenie i bedzie git.A gdzie tam 3 zastrzyki musialam dostac zanim byla w stanie sie dowiercic do srodka i jeszcze jeden zastrzyk w sam srodek AAAUUUUUUaaaa potem juz jakos szlo ale lezalam u niej na fotelu Uwaga 1,5 godziny Przezylam. Potem jak wracalam taka wymeczona to przegapilam zjazd z autostrady i jade i jade az patrze cos mi za dlugo trwa ta droga i jakas inna, nie znam jej??? kurva patrze na ja wyladawalam na granicy holendersko - belgijskiej .Tadam!!! I'm genius

P.S. Aga kurczak na ryzu wyszedl pycha, zjedlismy 2/3 blachy


oo udalo sie dodac ,patrzcie z czego schudlam :crazy:

Omg, ale zaszalałaś :-) . Brawo! Ja nie mam motywacji do ćwiczeń. Przynajmniej wage mam taka jak przed ciążą. Poza tym, to jestem flakiem.


Co to toeslagów...to dostalam list z R'damu, że mamy oddać, bo nam przelali o jedne za dużo ;-) . Ach, ta Holandia nie daje nam o sobie zapomnieć, hi hi.
 
Ostatnia edycja:
Do góry