reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy "ciężarówek" i nie tylko

Witam dziewczyny:-):-):-)

Jestem mamą 2 dzieci 5,5 letniego Dawida i Julki 3 latka ,pisałam kiedyś dawno na wątku mamy w Holandii ale potem z braku czasu tylko podczytywałam czasami ten wątek to już wogóle nie dla mnie bo tu ciężaruwki i mamusie z małymi dzieciaczkami :tak::tak::tak::tak::tak:ale właśnie to się zmieniło bo okazało się że jestem po raz trzeci w ciąży (nie planowanej:szok::szok::szok:)i trochę mnie to przeraża przedtem rodziłam w Polsce a teraz sama jeszcze nie wiem trochę się boję w NL ale czas pokaże jeszcze trochę czasu na podjęcie decyzji :tak: termin mam na 18 wrzesień .

a poniżej wam się pokaże z moimi łobuzami zdjęcie z wakacji
 
reklama
Madziula wiadomo, niektórzy przesadzają...no fajnie jest jak dziecko się ze zwierzakiem wychowuje :) U nas ma kontakt z psem moich rodziców. Za każdym razem jak mała zapłacze to Dolka już przy niej:-D

A ja mam takie pytanko dla Was... co jadłyście (a raczej czego nie (; ) jak karmiłyście? bo tak sobie nad tym dumam...

Agnes74 witaj :) myślę że poród w Holandii nie taki straszny :) Ja nie wiem czy chciałabym w Polsce rodzić:-D
 
Agnes chyba Cię kojarze z tamtego wątpu... jak tu przyszłam to chyba jeszcze coś pisałaś :)
Gratulacje :)

Agss no zwierzeta to w ogole ciągną bardzo do dzieci :) ja raczej wszystko jadłam tylko z umiarem... jedynie co mowili ze nie mozna to wołowina i mleko prosto od krowy ...

ja chyba też nie zdecydowałabym sie rodzić w Pl :)
 
Nie mam teraz czasu na pisanie bo robie obiad... dzis babi ketjap jammie jammie
Chcialam wam tylko dziewoje moje pokazac z Ollie (krolikiem) jesli pametam jak sie zdj wstawialo :confused:

Claudia 20130307_153839.jpg

Natalia 20130307_153832.jpg
 
Witam Agnes. Gratuluje :* Porod w nl nie taki straszny, ale co tu gadac. Przekonasz sie jak sama przezyjesz :happy:
U nas Emka i Spiek to wielka milosc. Ona do niego raczki wyciaga a on ja lize po nich. Czasami uda mu sie jej uszko smyrnac :-D
Emilka nawet raz probowala go posmakowac:-D:-D Ja patrze a ona go chwycila za polika i ciagnie do buzi:confused::confused::-D:-D:-D A polik, jak to u buldoga ang, sporej wielkosci:-D
Wiadomo, staram sie, zeby tych kontaktow bylo nie za duzo, to jednak bakterie, ale ciesze sie, ze sa. Spike czasami szczeknie to Mala nawet sie nie wystraszy.

Ann sliczne cory:tak:

A u nas idzie druga jedynka gorna. Jak to tak wszystkie na raz? Przynajmniej bedzie z glowy. Bede miala tez kroliczka:-D
 
Agnes ja Cie nieco pamietam :tak: gratuluje :)))) fantastyczna wiadomosc. Wrzesniowe dzieci sa super i fajnie sie nosi brzucho przez te miesiace.
cieszy mnie wysyp ciezarowek na watku, oby tak dalej :tak:

Agss ja jaldam wszystko. raz A mial baki po golabkach , wiec na jakis czas odstawilam ale potem znow jadlam i nic. moze jedz wszystko i zapisuj co jadlas i jak sie cos pojawi to bedziesz wiedziec wg notatek co jest winowajca. lepiej nie wprowadzac diety eliminacyjnej dla przezornosci jesli sie nic dziecku nie dzieje, bo mleko bogatsze we wszystkie skladniki mineralne. ps. ostre tez jadlam :-) ale w ciazy takze wiec dziecko przyzwyczajone hihi.

jesli chodzi o porod w pl to troche sie naczytalam na wrzesniowym watku gdzie wiekszosc mam rodzila w PL i za ostatnie luksusy w holandii i opieke na 6 + chyba bym sie bala w polsce rodzic.
 
Ja jadlam tak jak Madziula...no i jeszcze nie mozna surowego jajka o ile dobrze pamietam.
Trzeba obserwowac. Niby dziecko juz w brzuchu sie przyzwyczaja.
 
Nie wkleiło mi się zdjęcie;-)może teraz już zapomniałam jak to się robi20120723155.jpg;-)

Ayni ja ciebie też trochę chyba pamiętam z tamtego wątku :tak::tak::tak:a jeśli chodzi o wrzesień to własnie trochę się obawiam tej końcówki w letnie miesiące :tak::tak::tak:koleżanka w tamtym roku w te upały nieciekawie się czuła :tak:ale nie ma się co na zaś przejmować
 
reklama
Madziula a czemu wołowiny?
Ayni ja za bardzo ostrym nie przepadam ale już jadłam surinamską kanapkę (przemycili mi do szpitala - jedzenie szpitalne było okropne ) i młodej też nic nie było...
Milka pytałam tak z ciekawości bo widzę na wizażu że laski po porodzie ostrą dietę mają... i ja się nawet nie przyznaję co jem bo bym chyba najgorszą matką roku została:-D

Ann Twoje dziewczynki chyba dość podobne do siebie? :)

laru a o Ciebie (mam talent do przekręcania :-D ) widzisz tak się złożyło że mojej się pośpieszyło... bo termin miałam na 19.03 a powiem Ci że teraz tęsknie trochę za brzuchem... no może nie za brzuchem ale za kopniakami małej (chociaż teraz daje z drugiej strony:-D)

O miałam zdjęcie wstawić (;sam4316.jpg
 
Do góry