reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy "ciężarówek" i nie tylko

reklama
Cieplych i radosnych Swiat Wielkanocnych!!!

Tylko sie nie przejedzcie! Ja juz wczoraj wieczorem przegielam z zarciem,chcialam wszystkiego pokosztowac a potem pol nocy zwijalam sie tak mnie brzuch bolal
:baffled:
 
HEjka

Wesołych Świąt :)

Agss to super :)

Mamo ZiM mnie to sie przewaznie świeta kojarza z jedzeniem hehehe wszyscy szaleja , pieką i robią cuda i wianki na patyku :):) ale fajnie pojesc potem takie smakowitosci ktorych nie ma sie na codzien :)
 
Pękam....już nic nigdy nie zjem. MamoZiM oj rozumiem Cię....mój brzuch też się zbuntował!

Astrid dobry pomysł z tym podsłuchem.

Do nas teść wczoraj przyjechał, a przed chwilą pojechał. I prawie po świętach.

Pochwale się Wam! Moja Sofijka dziś zaczęła pięknie raczkować!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:szok::-)
 
Czesc.
Moja nie raczkuje, tylko śmiesznie porusza sie ruchem posuwistym na pupie. Wygląda to bardzo śmiwsznie, bo jedna nogę ma podkurczoną pod brzuszkiem, a drugą wyciągniętą z tyłu i podciąga sie na nóżkach.
Za to uwielbia "chodzić" podtrzymywana pod paszkami lub za rączki, o tak jak na zdjęciach:

P1050194.jpg P1050193.jpg P1050199.jpg P1050201.jpg
 

Załączniki

  • P1050193.jpg
    P1050193.jpg
    17,1 KB · Wyświetleń: 36
  • P1050194.jpg
    P1050194.jpg
    19,7 KB · Wyświetleń: 34
  • P1050199.jpg
    P1050199.jpg
    16,2 KB · Wyświetleń: 36
  • P1050201.jpg
    P1050201.jpg
    16,6 KB · Wyświetleń: 25
piękna Twoja Córa!
Ucz ją raczkować, kładąc na brzuszku na zwiniętym kocu albo poduszce do karmienia, tak, aby się opierała na kolankach. Mój drugi synek też nie raczkował, a przesuwał się na pupie. Czy córcia sama staje? Czy bawi się na klęcząco? Czy chodzi przy meblach? Jeśli nie, to odradzałabym prowadzanie jej za rączki. Dzieci nieraczkujące dużo później zaczynają chodzić. Nie zdziwiłabym się, gdyby pierwszy kroczek postawiła w wieku 24 miesięcy, albo i później.
Może niech ją fizjoterapeuta dla wszelkiej pewności zobaczy? Mój np miał zbyt silne napięcie mięśniowe w udach, do tej pory ma problemy natury motorycznej. Skończył 3 latka.
 
reklama
Dobry ;) i przyszedł poniedzialek ! Ach ale ten czas leci... a wszystko co dobre szybko się kończy. Dziś mężu musi już na nocke.

Madinl gratulacje dla córci! Wielki moment! Gdzie wystartowala?
Moj malenki od paru dni staje na 4 i tak smiesznie sie przymierza ruszając tyleczkiem w przód i w tył :cool:

Co tylko widzi kubek to chce pić niego, co mu się nawet udaje ale jeszcze dużo bokiem leci na koszulke. Chyba odpuszczę sobie niekapek i od razu kupie kubeczek do nauki dorosłego picia.
Im szybciej tym lepiej ;)

Zapowiada się ładna pogoda. NAreszcie!
 
Do góry