reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

maria no to juz sama nie wiem ale w tych nosidlach babyjorn tez dziecko jest w pozycji zabki w sumie to mi jest potrzebne tylko od czasu do czasu zeby wyskoczyc do sklepu albo wyjsc z psem bo takto biedak caly czas siedzi w domu i czeka az moj z pracy wroci
 
reklama
Witamy
Moje dziecko na wakacjach u babci oszalalo chodzi spac o 19 czasem19:30 ale za to wstaje o 2 lub 3 i nie na jedzenia ale zje i bawic sie chce :)wiec bawimy sie pozniej dzemiemy i o 5 juz witamy dzien-wszystko fajnie tylko ja nie jestem gotowa do tego powitania,co mnie dziwi to to ze u nas chodzi spac 9-10 czyli dodajac roznice czasową to jak by szla 10-11:)no nic musze ja jakos przestawic bo padne wczoraj zanelam o 20 bo oczy same sie zamykaly.
My mamy strasznie odparzona brode (maka,masci)nic nie pomagaja to tyglada jak taki rumien i w sumie mial to juz wczesniej ale teraz bardziej zaognione to jest i nie wiem czy nie przestac dawac tej marchwi i jabluszka zgupialam.
Madziorka co za pas macie na brzuszku ?i swoja droga co to za wagary jak sie na nich spi:)

Villandra dzielna jestes:) ja swoja droga zawsze lubilam dentyste w liceum chadzalam co miesiac na kontrol bo nie chialam miec plomby:) teraz juz tak czesto nie kicam

Kasiulka milego wypoczynku

Pinula moz faktycznie cos go ugryzlo
 
Vill nie dziwe sie ! Ja tez bym drzala, straszne

Maria widzisz Polska prasa... oni nie stali za blisko ! Stali na wysepce czekali na zielone debil w BMW przejechał na czerwonym w momencie gdy z naprzeciwka wyjechały już auta na skrzyżowanie udezyl w mini , odbił sie i zmiutl ludzi z wózkami z wysepki ;(

Ja Dzis mam sprzątania po piachu może młody mi pozwoli ... Tego posta pisze od 7:30 ... Teraz podejście 3 i skończę mam nadzieje !
Nie wiem jak wy ale ja mam coś z pamięcią ... Zapominam po co poszłam na górę np. No koszmar
 
Madziorka jak to sporadyczne wypady to nie zaprzątaj sobie głowy tylko wez jakikolwiek ;) My mamy z tony tez wisi ( nie wiem w sumie jak ma inaczej wygadac nosidelko na klacie dziecko zawsze wg mnie tam wisi!) sporadyczne wypady, zakoncza sie pewnie tylko jeszcze wejsciem do samolotu bo kilogramowo podbijamy do limitu ;)

Agusia - co do zdjec pieknie sie ogladalo, wygladasz o-l-ś-n-i-e-w-a-j-ą-c-o ;) A karykatura jest fenomelnalna!
CO do wypadku to mi sie serce kraja jak cos takiego czytam, dla mnie zycie by sie skonczylo.. Boje sie strasznie przejsc, wchodze jak juz idzie caly tlum i brzydko ide po srodku, zeby w razie czego nie dostac jako pierwsza:( Tez mamy pod domem taka wysepke gdzie jeszcze swiatel nie ma! I na moich oczach w czarnej beemce walnal z imptetem koles w słup co na niej stal- zle odmierzyl zakret! Zawsze na przejsciu staje dlatego za slupkami zaraz/lampa ze wrazie czego przywali w to..

Co do chodzikow..nie wypowiadam sie bo tu ostatnio pojecie posiadania swojego zdania zaciera sie z narzucaniem czegos, wiec szkoda nerwów. ZNowu kiedys dziecko co wczesnie wstawalo to byl egzemplarz zdrowego dzieciaka- w tych czasach juz zaburzenie i beda problemy...eee szkoda nerwow na to wszystko.
P.S moja sis miala chodzik ja nie- ona potrafi po polach biegac w szpilkach i obcasach 10 cm a ja musze na plasko jak kaleka cale zycie moze to jakas zaleta jednak tego byla hehehe :D

Vill "bez znieczulenia bo nibyc po co"???? :szok: o żesz w trąbę.. mnie reanimowali juz normalnie po zastrzyku znieczulajacym, zjechalabym bez po 2 sekundach!

A moj dzieć.. no coz jakis taki nei ciekawy okres ma ;/ Najlepiej w domu z mama, ktora caly czas poswieca uwage i wisi nad nim- na spacerze z kolezanka codziennie mi taka chryje robi, ze az wstyd ( ma synka w tym samym wieku co ciuchutko sobie spi caly wypad;( ) Nic mu na tym spacerze nie pasuje- musialam juz zamienic na spacerowke i jak lezy na plasko to masakra- czasem go podniose troche to ok chwile i tez zle.. A MY MAMY DO PL JECHAC ;/ w sensie jedziemy i chyba nie mysli , ze po tylu miesiacach w domu ja tam bede w domu kwitla;/ A tak fajnie jezdzil wszedzie co to jest teraz ;(

No i nocki znowu pare bylo ok dzis pobudka o 4 ;( juz mi sie ryczec chcialo nic wiecej.. aleeeee o 5 polecial do lozeczka karuzela polatala troche sie poskarzyl i zasnal prawie do 7 wow ;D

Aha Atomówka do PL lecimy juz w sobote!!! Mam stresa.. jutro paczka leci bo nie wyobrazam sobie miesiaca bez bujawki/lezaczka ;-) Do tego troche tych gotowych mlek na jakies wyprawy by bez stresu bylo :) no i jakies piedoly drugiej potrzeby bo paczka dopiero w srode dotrze..

Co do diety ja naprawde jestem na nich wiekszosc zycia i na sama mysl znowu o jedzeniu gotowanej piersi, salaty i jogurtow naturalnych dostawalam torsji ;/ Wole nie do konca zdrowo ale w limicie kalorycznym by jak to mowia "wilk syty owca cala" - dietowo ale chociaz smacznie. :)


Wczoraj dokupilam mu pajacy i bodziakow - 9-12 msc, jeden bodziak zalozylam i jest ok akurat:( Tak samo pizamka juz normalna dla dzici 12 msc z myszka miki kupiona i pasuje w sam raz.. W piatek polece go jeszcze zwazyc, ale 9 ma spokojnie :confused2:

No nic pewnie półgodzinowka wiec ide sie oagrnac poki nie wstanie..
 
Madziorka dzięki Ci bardzo że pamietałaś :-)
W najnowszym Dziecku też piszą żeby nie martwić się ale też nie zachęcać dziecka do wstawania :tak:
A co do nosidełek , to może chusta kółkowa ?? Już niedługo Adaś skończy pół roczku . Jest mega wygodna i może posłużyć na bardzo długo :tak: można kupić bardzo tanio , albo samemu uszyć ( ja mam uszytą ) :tak:

Dziś trzy godziny łaziłam z Borysem po działkach w poszukiwaniu duchów łakomczuchów :-D
 
ewstra to taka taśma ma ona za zadanie (zmniejsza, zwiększa i normalizuje napięcie) takie new w rehabilitacji to jest taki plaster jakby nieprzemakalny a przez ktory dostaje sie powietrze my go mamy miec do 5 dni ja miałam taka sama podczas porodu i wtedy miala za zadanie zmniejszyc bóle porodowe tu jest taki link mniej wiecej Kinesiotaping (taśma rehabilitacyjna) w Luxmed-Uzdrowisko Nałęczów a tu Adaś Zobacz załącznik 489371

dzieki za odp odnosnie nosidel ale juz sama nie wiem co robic boje sie ze takim tanszym zrobie mu krzywde wiem glupia jestem ale to jest silniejsze
 
Madziorka a Adas lubi jeszcze lezec??? tak na wypad do sklepy polezy?

Kasiulka udanego wypadu, fajnie ze Grzes sie pluska, buzki dla niego

Vill dentysta sadysta:)

Agusia ranyy az mam ciary.
 
Ostatnia edycja:
Madziorka chustę kółkową możesz też kupić drogo :-D Polecam bo łatwo się zakłada i wyciąga dziecko , dziecko nie wisi , a do tego noszenie na biodrze jest wygodne . Na krótkie dystanse IDEALNA :tak:
chusta-kolkowa-natiring-amazonia.jpglennylamb-chusta-kolkowa-niebieska-dalia.jpg

aaaa i jeszcze jeden argument w nosidle dziecko jest tyłem do świata a w chuście kółkowej przodem . Widzi wszystko i chętniej w niej podróżuje :tak:
 
Ostatnia edycja:
Madziorka w babybjorn wisi zupelnie dziecko na kroczu a nogi zwisają mu.w ergonomicznych masz szeroko pod pupą przez co dziecko siedzi na pupie jakby a kolana ma pod piersią swoją.chusta kolkowa tez polecam
pierwszy raz widze takie plastry i cos nie wierze w tego bzdeta:) jak to niby ma pomoc w napieciu?

Vill ja bez rentgena bym sie nie dala rozkuć:) i po 4-5 znieczuleniach dopiero moglby mnie dotknac:)

KSiulka zazdroszcze wam tych basenow i Pogody:) ja po urlopie nic tylko sprzatam juz paznokcie połamane i zdarta skóra.

Mini co to są duchy łakomczuchy???:)
 
reklama
Maria na pewno chcesz wiedzieć ?? :-D:-D:-D
To takie szkodniki które chowają się w ogródkach działkowych , czasami żyją pod ziemią , robią niewidzialne kupy i mają kolec jadowy :-D:-D:-D
ale jak się je złapie i wrzuci do morza to oczyszczają wodę z bakterii i glonów :-)
Złapaliśmy ich pięćdziesiąt trzynaście :-D
 
Do góry