reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

Maruuusia za udane małżeństwo !

vodka.jpg
 
reklama
W oczekiwaniu na wieczór panieński napisze co nas.

Jak tu wczoraj zajrzałam... a tak w sumie to dziś w nocy jak wróciliśmy z wesela to spodziewałam się nie wiadomo ile postów a tu raptem strona... Wszystkie jesteście zajęte dzieciaczkami :) Dobrze...

Byliśmy wczoraj na weselu. Jaś był z nami tylko chwilkę, później pojechał do teściowej.


Villandra Ja osobiście te krosti na główce potraktowałabym jakąś maścią z antybiotykiem. np mupirox. Ale to się będzie wchłaniało. i mimo że można stosowac u tak małych dzieci możesz miec opory... aquacell ag. szczerze mówiąc nie wiem. Ale tak na zdrowy chłopski rozum skoro preparaty ze srebrem są zabronione podczas ciąży i karmienia piersią to ja bym jednak nie stosowała.

Angel mam nadzieje że doleciałaś szczęśliwie.


zaraz wpadnę ze swoim zestawem imprezowym na panieński, tylko się trochę ogarnę :D
 
A więc....

Na początek witamy wszystkich gości, a przede wszystkim Panią Młodą... Ciesz się ostatnimi chwilami "wolności"
pfckjl4h3csggw8pxa13dc51hvkkjj.jpg

drinki mamy, słodkości mamy wiec jeszcze Dla wszystkich uczestniczek obowiązkowy strój koszulka16.jpg

A na główkę opaska-uszy-rozowe-wieczor-panienski-1590257285.jpg


Ponadto dla naszej gwiazdy wieczoru prezent :2520424390.jpg
 
Kasiulka ja pracuje odkąd Mania ma 3 tygodnie:D ale moja praca na szczęście nie trwa 8 godzin dziennie:) ale na sprawy normalnie chodzę i z klientami się spotykam - głownie popołudniami:)

harvard-drink.jpg za Maruusię!!!!
 
Ostatnia edycja:
Amandla aaa no to wiedziałam, że pracujesz, ale myślałam że zupełnie od czas do czasu. Najważniejsze, że nie musisz chodzić na 8h. Powodzenia na jutro!
 
Kasiulek do końca tego roku mam zamiar lżej pracować, zobaczymy jak to wyjdzie, bo kalendarz na wrzesień się zapełnia;) za powodzenie nie dziękuję tradycyjnie;D
coś nam sie zapowiada wieczór panieński bez panny młodej;D

Zobacz załącznik 490446

edit. oglądam właśnie zakończenie IO, ale George Michael juz głosu nie ma... kilka lat temu byłam na jego koncercie i mimo, że nie jestem fanką było super, niesamowite show, przy Amazing można było odlecieć:D
ma jeszcze chyba grac Muse ale chyba nie doczekam.....
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cioteczka dojechała - no to zaczynamy wesołe wczasy...

nusia
super, że urlop udany - na pewno naładowałaś akumulatory ;-)
A pryszczyk (lub cokolwiek bądź) suszy się pod sudocremem, ale najwyraźniej małego nieco swędzi (tylko wieczorem); jutro dzwonię do przychodni, bo i tak potrzebne nam kolejne skierowanie na mocz, więc przy okazji skonsultujemy to i owo...

kamilaedi
romantyzmu u niektórych ze świeczką chyba szukać - mój nawet klęknął na kolano (i na tym romantyzm się wyczerpał w tym zadaniu) i co mi po tym? Jak co chwilę mam to wyrzucane (przez M, że go przycisnęłam i przez siebie, że w okolicznościach, jakich to zrobił się zgodziłam - bo nie powinnam)

pinula fajnie, że się wesele udało - po to są wesela - by była dobra zabawa ;-)
Dzięki za info o tym Aquacell Ag - właśnie takiego czegoś się obawiałam; nie wiedziałam, że preparaty ze srebrem są zabronione w ciązy i KP, ale to mi już wszystko tłumaczy :tak: Jutro umawiam się do lekarza - na razie podsuszam sudocremem i nie jest źle.


No i widzę, że panienski faktycznie bez panny młodej :eek:
No ale Maruusia za Twoje zdrowie
Zobacz załącznik 490461

A na dziś jeszcze trochę rozrywki (nie mogłam zdecydować, których panów zaprosić, więc zaprosiłam wszystkich ;-))

Zobacz załącznik 490462Zobacz załącznik 490463Zobacz załącznik 490464

I za udane małżeństwo (niech będzie równie kolorowe)

Zobacz załącznik 490465
 
Do góry