reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

reklama
Dziewczyny zabijcie mnie!
Nie miałam jak do Was dołączyć, bo Lena urządziła nam taki koncert, że do 3 w nocy dyndaliśmy ją na zmianę z M. Uspokoiła się dopiero po dawce ibum. Teraz zbieram się i lecimy do lekarza, bo boję się, że się rozchoruje na samo wesele.

Przepraszam Was baaaardzo i dziękuję za życzenia!
Wstyd mi ;(
 
Jasne Marusia Ty tam na Lenkę nie zwalasz dałaś pewnie czadu wczoraj :p

Ja tylko na sekundę pochwalić się,że wczoraj o 23 przyszedł na świat Aleksowi brat, moja bratowo urodziła chopaka,malutki bo ok 2 kg waży
Matko jak się cieszę strasznie łaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
 
atomowka- dałam czadu, tak że aż mnie ręce bolą od noszenia Leny :D

Wróciliśmy od lekarza i pomimo, że Lena ma katar to pani doktor nie zauważyła nic niepokojącego. Powiedziała, że prawdopodobnie to przez zęby. W razie W daję Małej vit.C, a gdyby powtórzyła się sytuacja z nocy to mogę jej podać ibum.

I z rana leję każdemu po kolejeczce!
Zobacz załącznik 490477
 
Witajcie , wpadłem sie przywitać i powiedzieć ze jestem tak ostatnio zalatana, zaczęłam sprowadzać buty "Bartek" do uk tak więc muszę rozbijać interesik a to wymaga czasu ;)
Przepraszam bardzo ze tak z doskoku tylko , mam nadzieje ze niedługo sie unormuje , tylko teraz takie szaleństwo zeby wszystko ogarnąć.

Amandla pracujesz? Wow, na sprawy Chodzisz a więc jesteś prawnikiem? Adwokatem? Sędzia ? ;-)

Ktoś sie chajta? Jeszcze nie doczytalam - wstyd mi ;(- ale najlepszego i słodkiego miłego życia ;-)

Atomowka maleńki ten chłopiec fakt ale najważniejsze ze zdrowy ! :tak: wrzuć fotkę jak będziesz miała chwile , ale fajnyche są takie malucie ... A nasze to już smoki duże ...

Pozdrawiam kobitki i miłego dnia !!!!
 
Witam się.

Ją dzis wstałam z ogromnym bólem głowy. I cały czas chodzę śnieta. Nie wiem czy to ta paskudna pogoda tak na mnie działa czy to skutki wieczoru panienskiego. ;-)

A i dowiedziałam się że będę ciocia ;-) taka z prawdziwego zdarzenia ;-) i Jaś będzie miał towarzyszą do zabaw na rodzinnych imprezach ;-)

Dobra uciekam bo Jaś ma dzisiaj tak rano dobry humor jak ja czyli wisielczy.
 
dzien dobry

ja wczoraj poleglam z telefonem w reku.

wnuczek z babcia na spacerze a ja mam randke z lakatorem. za 3 tygodnie ide na wesele wiec trzeba otworzyc produkcje:-) potem d luga kapiel i trzena bedzie zmienic babcie bo do pracy idzie.

amandla - podziwiam ze tak wczesnie do pracy wrocilas.
marusia- cale szczescieze nic malej nie jest oprocz kataru. a marudna na pewno przez zeby

pinula- gratulacje ciociu:-) u mmnie pogoda sloneczna cale szczescie

atomowka - naprawde chlopec malusi ale wszystkiego dobrego dlabratowej i malego
 
reklama
marusia ale wszystko sie wyjasnilo i wiesz ze jest zdrowa
atomowka super braciak:)ale tyci-urodzil sie w terminie?
agusia no to biznes bedzie kwitl
My sie lepnimy(mala wstanie to idziemy na spacerek)Wczoraj bylam w centrum spotkalam kolege zaglada do wozka gratuluje mi i patrzy na brzucho i mowi o i juz nastepne w drodze:( no mega przykro mi sie zrobilo bo staram sie by cos spadlo ale jakos nie chce.
 
Do góry