reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

Ewstra - a jakie tabletki brałaś na alergie??
Last- ja też prawie cały czas sama w domu z dzieciakami i czasem doła dostaje szczególnie jak mały maruda jest a nocami popsuł się też bo przebudza się w nocy i szuka cycka a wcale jeść nie chce .Dlatego zaczełam wymyślać kina itp sama z małym najczęściej ale nie czuje się jak odludek wtedy
 
reklama
Dusia czasami przebudza się kilka razy w nocy , ale zazwyczaj budzi się raz na jedzenie a potem śpi do 6-8 ( zależy od dnia ) .
Też chodzę niewyspana - ale ja mam tak z natury :-D:-D:-D

monika super pomysł z tym kinem !!!

a ja za chwilkę się zbieram - jadę na imprezę integracyjną z koleżankami z pracy ...
Śmieją się ze mnie że mam wychodne :-D
 
Hej hej :)

Poczytałam trochę jeszcze trochę i nadrobię. Czasem podczytuje ale weny do pisania brak :-(

U nas ogólnie w porządku tylko zęby daj trochę w kość, ale nie ma co narzekać.
Mam pytanko gdzie kupujecie cichy dla maluchów. Kurcze ja ostatnio obleciałam chyba wszystkie sklepy i kupiłam tylko 2 pary spodnie w H&M no paranoja albo ja jestem skrzywiona albo te ciuchy są takie jakieś szmatkowate :confused:
 
Ina wczoraj byłam w H&M i poza licznymi misiowymi śpiochami to nic mi się nie podobało i drogo ale za to w C&A tanio i ładne spodnie właśnie,czasem też w smyku kupuję i Reserved.

Monika ciągle myślę o tym kinie i się wciekam że tak wcześnie te seanse bo sama nie bardzo chcę tam iść a mąż kończy pracę około 17:( ale ja tez cały dzień sama tyle że z dwoma a Pola nie śpiąca i starszy też!
Pola się budzi do 5 razy od 22-8 a wcześniej raz się budziła, ale normalnie dzieci wstają do około 2,5 roku o 6 rano więc i tak nie jest źle:)
 
minika ja bralam loratadine do tego tez miala krople do oczu bo mnie swedzialy przeokropnie.

Mam nadzieje ze wybiore sie do kina w weekend,moje dziecko zasnelo na spacerku z dziadkami na bite 4 h juz mysle sobie co mnie czeka w nocy,juz na mysl o powrocie do uk i samotnosci to mi smutno sie robi:(dziadkowie nie pomoga m ciagle w pracy ech
 
Hej,

U nas przygotowania pełną parą. Nie sądziłam, że jeszcze tyle spraw zostało do ogarnięcia. Na szczęście coraz bliżej :)
Jutro czeka nas od rana spowiedź... Na samą myśl drżę... Uhh mam nadzieję, że jakoś pójdzie :D
 
Vill znalazłam tę stronę o alergii , zmianach skórnych i grzybach
Wysypka u dziecka = alergia na kota?
jeszcze jedną na pewno widziałąm ( tym razem dziewczynka to była) jak znajdę to wkleję

Maruusia faajnie, że to już tylko 3 dni:) wybieracie się w podróż poślubną?

Ina fajne ciuszki są w Next: Newborn Girls & Unisex | Girls Clothing | Next Direct Poland
za darmo jest wysyłka do Polski, dobre jakościowo są:)

Dla mnie najgorsze jakościowo są z Reserved, dla małych i dużych:) Coolclub ze smyka ma zaniżoną rozmiarówkę, h&m ma fasony w większości nie w moim stylu:)
Możesz też zobaczyc w cocodrillo można coś fajnego upolować.
 
Ostatnia edycja:
Amandla - Niestety M. dopiero co zaczął pracować i o urlopie na razie może pomarzyć.
Chcemy za to na moje urodziny i 1-wsze Lenki lecieć do Londynu :)
Trochę nam jednak tęskno za tamtym klimatem :)
 
Amandla sukieneczka w babeczki mnie rozwaliła :) ale cena niestety też mnie rozwaliła:( ja ubieram się przeważnie w reserved,kiedys w Promod ale tam jakość właśnie zeszła na psy a w Zarze też lubię tyle że niestety nie mają wiele rzeczy dla nieco grubszych bo wygląda się jak w worku:( H&M dla dużych to dopiero jakość do niczego i nie mój styl ale dla maluchów lubię i jakość też ok.w smyku jakościowo nie bardzo,teraz przewaznie w C&A kupuję dla dzieci - jakość nie powala ale chociaż cena jej dorównuje.
 
reklama
Witam

Jak po dniu wolnym? Odpoczęłyścię w wolny dzień? Tatusiowie pomogli ryż maluszkach?

U nas pogoda pod psem od piątku mi byliśmy prawie wcale na spacerze. Za to moje dziecię na pogodę reaguje sennościa.

Vill tak myślałam że dostaniecię coś nocnego na ta wysypke bo wygląda bardzo brzydko. Przygasła trochę po maści?

Angel odezwij się. Tęsknimy. Wiem że w polsce nie nasz czasu bo rodzinka ale daj znać jak wam mija urlop.

Rozmawiacie o ciuszkach? Ją po sklepach nie chodzę. Kupuje przez internet a najwięcej mam z ciucholandu. Mam możliwość grzebania przed wystawieniem towaru na sprzedaż więc zawsze wygrzebie coś fajnego i ładnego.

Ją to wogóle dzisiaj jestem zła. Poniewąż zostałam okrzyknieta przez teścia zołza roku. Bo podobno zabraniam mężowi do rodziców jeździć. Szkoda słów. Masakra. Tylko przykro mi było bardzo bo to wcale jak nie jest.

Mąż już śpi więc też idę. Nie mam nic innego do roboty.

Miłej nocy
 
Do góry