reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

Hejka u bas jeden plus katar brak w koncu zostal sporadyczny kaszel i niebylismy u lekarza w sumie :-) p.s myslalam ze przez ten dobry tydzien.malo jedzenia schudnie mi a tu o 8.2kg 300 g w 3 tyg :-) ciesze sie ze hej :-)

Nieznacie kogos kto by chcial kupil psp z grami i karta pamieci za320 zl ?

P.s moja tez nie chodzi sama jedynie za raczki lub z pcgaczem lub przy meblach :-) a mezusiowi sie marzy by na jego 30 urodziny w czerwcu chodzila zobaczymy co to bedzie :-)
 
reklama
Hura Kuba postawił dziś swoje pierwsze samodzielne kroczki :-):-):-)
Wstał przy swojej skrzyni za zabawki, puścił się raczkami i zastanawiał się co ma zrobić, popatrzył na mnie, zachwiał się, mama powiedziała "Kuba przecież potrafisz" a on jak na zawołanie zrobił w moja stronę 5 kroczków:-) i wylądował na moim brzuchu :-D szkoda tylko że M tego nie widział, ale może jak wróci z pracy to Kuba powtórzy swój wielki wyczyn. :tak:
Nieziemskie uczucie, czekajcie cierpliwie już wkrótce i wy się doczekacie. :tak:
vill oby wszystkie złe dolegliwości ciążowe szybko minęły. I tego "mama" życzę z całego serca ;-)
patka mam nadzieję że choróbsko odpuściło, zdrówka dla was i dużo siły dla ciebie ;-)
atan
dla was też dużo zdrówka. Do czerwca Amelka będzie na pewno chodziła, skoro już chodzi przy meblach i z pchaczem :tak: Gratuluję przybierania na wadze. Mój Kuba teraz trochę przystopował z kilogramami ale aż się dziwię ile on potrafi zjeść;-)
 
Pytam bo ja zaczęłam pisać w wątku nasze dzieci- drugi i trzeci rok życia. Tu coraz mniej się pisze a ja lubię sobie popisać. Bo w realu to krucho z czasem na spotkania a tu się zawsze czas znajdzie:-)
 
Ja pisze jeszcze na grupach co staralismy sie o dzidzie pomagam dziewczyna i na wystaranych co dziewczyny co zaskoczylu z tamtego watku zalozyly watek by nie smiecic staraczka opampersach itd
 
reklama
Do góry