reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy, Rady i Ploteczki Krakowskich Mam

reklama
Aha to fajnie macie :) chociaż ja jestem zadowolona bo fajnie się syn rozwija z dziećmi innymi. Ale wiadomo że zawsze lepiej jak można jednak z dzieckiem sobie samemu siedzieć.
 
Szczerze? Wolalabym isc do pracy raz ze pieniazki dwacto co piszesz:-) dzieciak fajnie sie rozwija
 
No rozumiem, chociaż ją akurat też nie pracuje. Dałam młodego do żłobka żeby studia skończyć... i tak już jestem do tylu bo to trzeba było wziąć dziekanke i zawsze coś. Stwierdziłam że jak nie teraz to już nigdy nie skończę studiów a o pracę z lepszym wykształceniem MOŻE będzie łatwiej... czas pokaże.
 
W dzisiejszych czasach nic nie wiadomo. Ludzie po studiach pracy nie mają a mają ci bez więc nic nie daje pewności ale póki mam warunki to mam nadzieję że uda mi się skończyć studia. A będzie co będzie.
 
Domi - niestety ja nie z Twoich okolic ale zawsze można podjechać gdzieś dalej:tak:
Nikita - witam:-) ja dawałam Cebion ale mi się skończył więc muszę kupić... a tak to wit. D nadal podaję i orzechy które dostarczają kwasy omega-3 :tak:
fajnie że Twój Alex lubi żłobek :tak: tak jak pisałyście - dzieci szybciej się rozwijają jak mają kontakt z innymi dziećmi bo dużo rzeczy i zachowań od nich "odpatrują" ;-)
a jakie studia kończysz? ile Ci jeszcze zostało do obrony? z tą pracą po studiach to dużo zależy właśnie od kierunku jaki skończyłaś i (niestety) znajomości....
Ag-KrK - witam :-) z tego co wiem to są tu dziewczyny z NH:tak:

ja się nie odzywałam bo intensywne dni w pracy miałam ale już nadrobiłam bo dziś wolne ;-)
byłam z Lilą na ważeniu i w ciągu trzech tyg. przybrała 0,5 kg więc są postępy - nadrabia utratę wagi i goni rówieśników :-p
 
reklama
Do góry