reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy, Rady i Ploteczki Krakowskich Mam

nasz miesiąc pewnie tak ale też są inne dziewczyny - Amerie, Debi, Farf, Nikita, Ag-Krk, Domi 85, Anneeczka :-)
wywołuję do tablicy :-p
 
reklama
Najlepiej sprawdzona przez kogoś znajomego z doświadczeniem. Dobrze byłoby zasięgnąć jednak tylko wiarygodych opinii.
 
Dziewczyny,

potrzebuję rady - czy macie jakiś sprawdzony patent na znalezienie w Krk niani?

moim zdaniem najlepiej z polecenia znajomych... ewentualnie poprzez agencję niań (drogo wychodzi) możesz też przejść się po miejscach zabaw dla dzieci żeby zobaczyć dziewczyny tam pracujące w akcji i ewentualnie którejś zaproponować współpracę :-) a jak nie to zostają potrale i fora takie jak to;-)
ale musisz się zastanowić czy chcesz nianię na wyłączność czy np. mamę która ma dziecko w wieku Twojego i mogłaby się zajmować dwójką na raz (ja własnie miałam taką propozycję)...

ale tak naprawdę nie szukałam jeszcze niani więc nie bardzo pomogę.... możliwe że dopiero mnie to czeka....

a o jakiej tablicy mowa bo ja nie wiem o co chodzi :D
no żebyście się odezwały i napisały czy wszystko u was w porządku to wywołuję po kolei do tablicy :-p
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry