reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pokażcie swoje Baby Hugi

Eiblin

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
3 Lipiec 2023
Postów
50
Hej wszystkim 😊
zdecydowaliśmy się jednak na zakup baby huga, bo wydaje mi się, że ułatwi mi to mega codziennie funkcjonowanie i ogarnianie w domu jak będę miała małą na oku - pierwsze dziecko 😜
Tylko kompletnie nie mogę się zdecydować na kolor... Bardzo podoba mi się zarówno beżowy i jak i różowy. Beżową mamy już dostawkę i tak mnie zastanawia czy "iść" dalej w te odcienie. Czy któraś z Was ma te kolory i mogłaby mi pokazać zdjęcie na żywo?
 
reklama
Hej wszystkim 😊
zdecydowaliśmy się jednak na zakup baby huga, bo wydaje mi się, że ułatwi mi to mega codziennie funkcjonowanie i ogarnianie w domu jak będę miała małą na oku - pierwsze dziecko 😜
Tylko kompletnie nie mogę się zdecydować na kolor... Bardzo podoba mi się zarówno beżowy i jak i różowy. Beżową mamy już dostawkę i tak mnie zastanawia czy "iść" dalej w te odcienie. Czy któraś z Was ma te kolory i mogłaby mi pokazać zdjęcie na żywo?
Hej 😊
My mamy beż 😁 jest naprawdę piękny, młoda wygląda w nim jakoś tak jaśniej, nie jest w nim taka blada 😅 od góry widać cudny pikowany materiał tez oczywiście w kolorze beżowym. Jeżeli chodzi o pałąk z zawieszkami i muzyką to moja mała jest tym zachwycona! Ja się śmieje, że idziemy do Baby huga na imprezę. Puszczam "żywą" muzyczkę i Antosia szaleje jakby jutra miało nie być 😂
Noo i mega, że jest regulacja wysokości, bo mój pies wszędzie musi nosa włożyć 🙈 a w szczególności uwielbia stópki od małej 😆
Więc my polecamy kolor beżowy 😉
 

Załączniki

  • inbound5800066278270672742.jpg
    inbound5800066278270672742.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 85
  • inbound6799646679855882523.jpg
    inbound6799646679855882523.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 85
Ja mam beżowy, najbardziej mi się podobał ten kolor :) gratuluję decyzji o zakupie, dla mnie baby hug przez wiele miesięcy był zbawieniem. Nawet teraz, jak córka ma 9 miesięcy korzystamy, tylko już w formie fotelika z pasami (jak chcę coś ugotować albo wziąć szybki prysznic). Poniżej zdjęcia, może pomogą Ci podjąć decyzję w kwestii koloru :D
20230901_111831.jpg
20230901_111718.jpg
 
Hej! Nie wspomniałaś wprawdzie o szarym kolorze, ale chciałam tylko dać znać, ze go posiadam i jestem bardzo zadowolona. Jest bardzo uniwersalny i elegancki (nie jest to bynajmniej tandetny odcień szarości). Jeśli chcesz mieć choć trochę zróżnicowana kolorystykę wyprawki to na naprawdę polecam! Ten kolor pasuje do wszystkiego, nawet do każdego otoczenia (jesli miałabyś z nim podróżować). 🙂
 
Do góry