reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pokrzywka ciążowa

Dziękuję wam kochane za rady- okazało się że mam jednak tą cholerną Cholestazę
wybrałam się jak najszybciej do lekarza i na wyniczki. Po próbach wątrobowych okazało się że mam normy przekroczone prawie dwukrotnie ...
Ale w szpitalu zdecydowali że nie ma sensu mnie trzymać na oddziale- kazali mi duuuużo pić żeby przepłukac wątrobę. Od jutra smigam na zwolnienie ... Pozdrawiam!
 
reklama
kazde uporczywe swedzenie trzeba zglosic ginowi

jak ja dostalam skurczy to mi na szybkiego robili badania
ale wyszly ok nie mam cholestazy
 
mnie czasen swędzi brzuch po spodniach z golfem jak mi coś ociera ale to chyba luzik co??????
 
Na szczęście wyniki wyszły dobrze i nie mam żadnej cholestazy - to może być uczulenie na wodę chlorowaną.
 
Pozwolę sobie odświeżyć temat mimo że stary, ale mam nadzieję że komuś się to przyda. Swojego czasu nie mogłem o tym znaleźć informacji co zaowocowało ciężkimi chwilami w życiu. Słuchajcie, znalazłem tutaj super sposób na pozbycie się albo przynajmniej złagodzenie pokrzywki. Swędzenie ustępuje nie obciąża wątroby. Nie chcę pisać w superlatywach bo póki co biorę ten rupafin od paru dni, ale serio to działa. Pierwszy lek który na mnie działa i faktycznie łagodzi.
Mam nadzieję że komuś przyda się ta informacja, dzieci w szkole bywają okrutne.
 
Witam, zmagam się z swędzącym ciałem pod pachami, pod biustem . Choleostaza ciążowa wykluczona, wyniki prób wątrobowych w normie.. czy ktoś sie orientuje jak można pozbyć się tego świństwa..
 

Załączniki

  • IMG_20160819_161211.jpg
    IMG_20160819_161211.jpg
    174,2 KB · Wyświetleń: 732
Ja mam wykluczoną cholestazę, dermatolog zdiagnozowała PUPP, czyli swędzącą pokrzywkę ciężarnych. Dostałam maści robione na receptę, myję się emolientami, a jak już nie mogę wytrzymać to przykładam okłady chłodzące. Podobno przejdzie dopiero po porodzie, czyli w terminie za 3 tygodnie. Byle się nie zadrapać na amen!
 
reklama
Ja mam wykluczoną cholestazę, dermatolog zdiagnozowała PUPP, czyli swędzącą pokrzywkę ciężarnych. Dostałam maści robione na receptę, myję się emolientami, a jak już nie mogę wytrzymać to przykładam okłady chłodzące. Podobno przejdzie dopiero po porodzie, czyli w terminie za 3 tygodnie. Byle się nie zadrapać na amen!
 
reklama
Do góry