reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polecacz majówek + szpitalny niezbędnik

sembonzakura

Fanka BB :)
Dołączył(a)
28 Wrzesień 2012
Postów
1 572
Pościk bardziej rozrywkowy w którym polecamy sobie filmy, książki, albumy, piosenki itp.

Jako pierwsza zapytam ja: Ma ktoś polecić jakiś serial, najlepiej długi (żeby się długo oglądało) z elementami humoru w stylu Dr House, Stargate SG-1 etc? :)
 
reklama
Ja polecam serial "Once upon a time", taka bajka, ale fajna. I jeszcze "Downton Abbey"
Oba zupełnie nie w stylu, o którym piszesz, ale warte obejrzenia:tak:
Co do książek, to cała seria wydanych tomów (będzie więcej) George'a Martina "Pieśni lodu i ognia" - znana u nas z serialu "Gra o tron" - świetne:-)
 
Ostatnia edycja:
dexter, californication, chirurdzy, gotowe na wszystko, true blood...:-)


bo PRZYJACIELE to przedewszystkim NUMERO UNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Sembonzakura, jeśli o żarty chodzi, poleciłabym Supernatural. Serial o braciach, którzy zajmują się polowaniem na demony, wampiry i inne takie pierdoły, jest już chyba osiem sezonów, w każdym ponad 20 odcinków (nam zajęło obejrzenie sześciu sezonów prawie całe ubiegłe wakacje!). Humoru tak nie do przesady, za to często żarty sytuacyjne, można się uśmiać.

True Blood popieram, Dextera także.
Podobno BARDZO DOBRZE ogląda się How I met you mother, ale tego już na sobie nie sprawdziłam. U mnie na pierwszym miejscu wśród seriali komediowych TYLKO Family Guy... A dlaczego? Dlatego :-D


[video=youtube;6OkcucXIuVI]http://www.youtube.com/watch?v=6OkcucXIuVI[/video]
 
Ostatnia edycja:
ja jestem chyba jakimś świrem :D Oglądałam wszystkie wymienione seriale haha niektóre z większą konsekwencją niektóre mniej mnie zaciekawiły - bynajmniej żaden z wymienionych tytułów nie jest mi obcy :p
 
Strzelam więc, bo z całego serca pragnę, by któraś z Was dzieliła moją miłość (jedną koleżankę już przekonałam :-D)... SONS OF ANARCHY!!! To o tym gangu motocyklowym, już wspominałam kilka razy.

I wiecie co? Kocham Roswell :sorry2: Dwa lata temu poprosiłam W., żebyśmy obejrzeli wspólnie (ja po raz trzeci :-)) i to były jedne z najfajniejszych "serialowych" chwil :-p

Jeszcze mogę polecić Pretty Little Liars. Taki cholera dla nastolatek serial o przyjaciółkach, trochę thriller, ale dobry :sorry2:
 
reklama
To ja jeszcze mogę z seriali dorzucić Califirnication bardzo mi się podobał.
No i kocham klasyki polskie - mogłabym je cały czas w kółko wałkować:Alternatywy 4 i Zimiennicy:-D
 
Do góry