reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polki -Muzulmanki

reklama
Jestem mezatka od 8 lat, Mama od 5. Widze, ze wiele z Was przyjelo religie meza. Ja nie naleze do tego grona w 100%, choc nie ukrywam , ze Islam jest interesujaca religia. Jak na razie pobieram nauki w Al-Mawrid ( A faundation for Islamic Research and Education).
Dla tych pragnacych poglebiac wiedze polecam serdecznie lekcje z Dr. Shehzad Saleem, ktory jest obecnie moim nauczycielem. Wszystkie lekcje sa w wersji angielskiej . Ponizej jedna z nich:

Was Ayesha (rta) 9 Years Old at the time of her marriage? (Some Misconceptions) - YouTube

Jeszcze pare linkow do Al-Mawrid:
http://www.al-mawrid.org/pages/research_detail.php?research_id=3, https://www.facebook.com/pages/Understanding-Islam-UK/212599142132483
 
Ostatnia edycja:
Czesc Dziewczyny. Mam pewna sprawe. Moj partner jest muzulmaninem, wiele mi mowi o religii ale musze poznac jakas kobiete Polska ktora przyjela Islam za swoja religie I jest oddana Bogu. Mieszkam w londynie. Prosze tylko o Pomoc. Duzo czytam o tej religii slysze I widze ale to mi nie wystarcza. Potrzebuje szczerej rozmowy
 
Mieszkam na forest gate w londynie. Nie poszukuje nikogo do robienia sobie zartow wiec prosze o to bys traktowala mnie powaznie.
A ty na ktorej dzielnicy mieszkasz?
 
On jest z Somali. A twoj wybranek skad jest?? Moze dajcie mi swoj adres email? Potrzebuje rozmowy w cztery oczy a wiadomo ze tutaj nikt nie poda numeru telefonu.
 
reklama
Do góry