reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomoc do pracy mgr

Dołączył(a)
8 Luty 2017
Postów
7
Witam:) Jestem mamą Nadii, 9.02 skończy pół roczku. Przeprowadzam badania do pracy magisterskiej na temat paragenetycznych i środowiskowych uwarunkowań noworodkowych wymiarów ciała w aspekcie międzypokoleniowych tendencji przemian. Stąd moja prośba, jeżeli znajdziecie dla mnie chwilkę czasu to proszę wypełnijcie tą ankietę.
Drogie Mamusie! Jeśli posiadacie więcej niż jednego dzidziusia wypełnijcie ankietę dla najstarszego, bądź jeśli macie ochotę, za co będę bardzo wdzięczna - dla każdego z osobna.
Z góry wszystkim bardzo dziękuję. Każda ankieta jest dla mnie cenna:)

Link do: BADANIE DOTYCZĄCE PARAGENETYCZNYCH I ŚRODOWISKOWYCH UWARUNKOWAŃ NOWORODKOWYCH WYMIARÓW CIAŁA W ASPEKCIE MIĘDZYPOKOLENIOWYCH TENDENCJI PRZEMIAN
 
Ostatnia edycja:
reklama
9 stycznia był miesiąc temu - więc najbliższy 9.01 będzie w 2018r. Zatem jak za 11 miesięcy Nadia skończy pół roku (tj. 6 miesięcy), to ciężko mi to wyobrazić.
 
Słuszna uwaga! Chodziło mi oczywiście o 9.02, czyli dzisiaj:) Czas tak leci, że nawet nie zauważyłam, że już jest luty:)
 
Do góry