reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

POMOCY : HEMOROIDY I ZYLAKI

Lindsay Ty mówisz powaznie - łykać parafinkę? To musi mieć wstrętny smak, ale jak pomaga to trzeba spróbować. Mam nadzioję, że nie żartowałaś :-)
Ja też mam problemy z zaparciami po urodzeniu Tymusia. Prawdopodobnie przez dietę, którą stosuję :-(
 
reklama
spróbuję... wiem, ze parafina jest na przeczyszczenie, ale bałam się, ze małego też przeczyści...
jolik a ty masz bardzo restrykcyjną dietę?
bo ja to chyba bardzo :(
jem chleb, ser, czasem serek homo, wędlinę drobiową, ryż i piersi z kurczaka, marchewkę, czasem banana i to wszystko... ale mały na wadze przybiera to chyba ok. a tak się boję kolek :(
 
Jolik mowie serio, serio :) Wyprobowane po porodzie osobiscie z powodow wiecej niz zaparcia
Malutki kieliszeczek przed posilakami. Smak ma nijaki- troche jak bezsmakowy tran. Ale mozna przezyc. Pilam przez 4 dni, ale Wam polecam na zmiane - raz pijemy, raz nie, bo co za duzo to potem samo wycieka ;D
 
Witam wszystkich zainteresowanych usunięciem żylaków wszelakiej maści. Generalnie leczy się to farmaceutykami typu detralex, no cóż po jakimś czasie wszystko powraca do jakże opłakanego stanu, czyli nawrót ze zdwojoną siłą. Można jeszcze zaatakoważ hirurgią i sposobem żeżnickim wyciąć to co Ci się nie podoba, ale czy zostanie to dobrze zrobione tego to nawet min Religa nie wie.
Polecam coś co nie jest na zdrowy rozsądek rozsądne a mianowicie zabieg operacyjny bez użycia skalpela, bezsens prawda? Niestety dla wszystkich sceptyków jest to możliwe, mam tu na myśli najstarszy i jedyny skuteczny sposób samouleczania jakim jest głodówka, oczywiście przeprowadzona w sposób prawidłowy.
Wszystkim zdezorientowanym i leniwym polecam odwiedzenie stron nawiązujących do tego typu leczenia. Nie będę podawał adresów, linków itp mimo że mam ich całą stertę, a to dlatego że swój monolog kieruję dla tych, którzy naprawdę chcą coś ze swoim zdrowiem zrobić i będą na tyle zawzięci że znajdą to co ja znalazłem. Sam przeprowadziłem 3 głodówki i do tej pory mam oczy jak jaja sadzone ze zdziwienia.
Dziwi mnie to że jesteśmy oszukiwani przez koncerny farmaceutyczne i o dziwo przez lekarzy, którzy napędzają im kasy nie zwracając uwagi na dobro pacjęta (zresztą sobie też).
No cóż, biznes. Ja mam to w d...e i wiem co mam ze sobą robić i to robię.
Żylaki przeminęły, waga spadła o 15kg, oczy są klarowne jak nigdy przed tym, kondycja jak u 20 latka mimo 39 lat, skóra jak pergamin, o potęcji nie wspomnę.
Wszystkim sceptykom życzę długich lat życia (na tabletkach:)
Im więcej materiałów na ten temat zdobędziesz tym lepiej dla Ciebie.
Pozdrawiam
 
drogi skydiverze3,
jak mniemam jestes facetem. pamietaj ze hemoroidy u kobiet szczegolnie po porodzie powstaja na innym tle niz u facetow. pozbycie sie ich Twoim sposobem moze i dziala ale nie od razu po porodzie i na pewno nie w ciazy, bo to nie czas na diety.
leki nie lecza hemoroidow i tego nikt Ci nie zagwarantuje, bo najczesciej powstaja m.in dlatego, ze sie zle odzywiamy, mało ruszamy.
jestem jak najbardziej za dieta.
Twoj post brzmi jak reklama wspaniałej diety cud.
Zycze Ci wiec nastepnych 39 lat w zdrowiu z potencja i bez hemoroidow ( i bez tabletek oczywiscie)
 
chyba w zdrowiu z potęcją lindsay!! normalnie nie myl pojęć   ;D ;D potęcja powstaje w wyniku interwęcji  ;D
 
reklama
Do góry