reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomyłka inpostu - Philips Avent

Ja nie zwrócę tej paczki, bo nie wiadomo ani od kogo ona jest ani do kogo jest.
moją paczkę nadawała mi koleżanka, nie sklep. A patrząc na to, że podgrzewacz był bez opakowania to też podejrzewam, że pewnie z olx ta paczka albo jakiejś facebookowej aukcji czy czegoś.

Etykietę mam swoją z moimi danymi. Teraz można nadawać paczki bez etykiety, etykietę drukuje kurier. A tu wydrukował i przykleił odworotnie. Nie ma jak tego zwrócić, inpost zareaguje dopiero w momencie, kiedy zadzwoni do nich ktoś mówiąc, że miał dostać podgrzewacz, a dostał ubranka dla dziecka :p bo inaczej to żywcem nie ma jak znaleźć tej drugiej paczki.

Ja generalnie zrobiłam wszystko, co mogłam, pomyslałam tylko, że gdzieś może jest nadawca :)
To słaba sytuacja... U mnie to kurier włożył do złej skrytki przy wydawaniu. Szczerze mówiąc i tak ciężko było odzyskać paczkę.

Życzę powodzenia, ale nie odpuszczaj im. Ja miałam bardzo dobre zdanie o tej firmie kurierskiej, ale po tamtej sytuacji mam mieszane uczucia. Mam nadzieję, że u Ciebie będzie lepiej. Dużo zależy też od tej drugiej osoby.
 
reklama
To słaba sytuacja... U mnie to kurier włożył do złej skrytki przy wydawaniu. Szczerze mówiąc i tak ciężko było odzyskać paczkę.

Życzę powodzenia, ale nie odpuszczaj im. Ja miałam bardzo dobre zdanie o tej firmie kurierskiej, ale po tamtej sytuacji mam mieszane uczucia. Mam nadzieję, że u Ciebie będzie lepiej. Dużo zależy też od tej drugiej osoby.
Dlatego próbuję znaleźć nadawcę :) bo nadawca będzie miał namiar na odbiorcę.
 
Do góry