reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomysly i sugestie dotyczące forum

azorek84

mama Amelii 2009
Dołączył(a)
3 Grudzień 2008
Postów
3 529
Miasto
głogów/edinburgh
dziweczyny jak w tytule potrzebna moderatorka na nasz watek. najlepiej by ybylo zeby ktos juz cos wiedzial na ten temat bo ja zielona w temacie jestem. chyba ze macie ochote mnie wymienic to spoko niech zglosi sie wiecej dziewczyn i podejmijcie decyzje.
 
reklama
jeśli chodzi o samą moderację to doświadczenie mam (moderowałam parę wątków na forach przez 3 lata), ale jestem zielona, bo jeszcze za krótko z Wami jestem. w każdym razie jeśli nikt się nie podejmie i nie przeszkadza Wam, że jestem "nowa" to z chęcią pomogę.
 
ja tak jak wcześniej mówiłam,chętnie zajmę się listą :tak: co do moderowania,to wątpię,że bym sobie poradziła
 
polcia co do listy wyslalam priv. nie pisalam wczesnierj na glownym o tej liscie bo bylam pewna ze nikt hcetny sie nie zglosi przez jakis czas jeszcze. ale spoko temat Twoj do dyspozycji mysle ze nikt sie nie obrazi:tak:

a zmoderatorka dziewczyny to sie tu odzywac :tak: i piszcie wprost jesli mam sie usunac bo ja jestem zielona w tym temacie chcialam sie czegos nauczyc i powoli powoli dochodze do ladu i skladu co i z czym:sorry:ale jesli chcecie jakos tam sie w pary dobrac czy cos to ja sie nie obrazam i zrezygnuje tylko piszcie wprost:-)
 
azorek ;-) spoko mistrzu;-) jutro bedzie wszystko gotowe :tak:
na razie ta lista to luz,później będzie gorzej,jak się będzie imiona i płeć uzupełniało- dlatego też pomyślałam,ze może byc problem z chętnymi. ale ja lubię takie rzeczy więc noł problem;-)
 
sandy tylko ze decyzja o druga moderacje nalezy do wszystkich :-) chciala bym zeby dziweczyny sie t =u wypowiadaly typowaly i wogole. rozumiem ze kazda znas zabolaly straty dziewczyn i to mocno ale wydaje mi sie ze sa rzeczy ktore trzeba zalatwic bez wzgledu jak one bolesne i nietaktowne sie wydaja
 
azorek - jak dla mnie nie ma problemu żebyś została, nawet jeśli jeszcze nie do końca wiesz co i jak

co do kolejnych moderatorów to uważam że dobrze byłoby aby chociaż jedna osoba wiedziała o co w tym wszystkim chodzi także jeśli ktoś taki jest i chce to prowadzić i ma czas to ja to w pełni popieram,
sama się nie zgłoszę bo jestem zielona, to moje pierwsze forum które w ogóle czytam
 
reklama
i narazie uwarzam ze dwie moderatorki spokojnie wystracza. jak nam lapek braknie do pracy za jakis czas jak nam sie pazdziernik rozwinie to wtedy dokoptujemy kolejna:tak:narzaie az tyle roboty nie ma ale sie zacznie:-D aaa ijak macie jakies pomysly na nowy watek to tez piszcie smialo moze czegos barkuje??
 
Do góry