reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poradnik Mamuśki

Malgo, dziękuję za dobre słowo pocieszenia. Mam nadzieje, ze u nas się też wyjaśni. Też już staram się karmić jak najrzadziej cycem, ale w nocy tylko na nim jest. Niestety, delicol mało pomaga. Przynajmniej na razie. Wiem, że muszę całkowicie przejść na pepti bez mieszania. Makabra z tym wszystkim. Nie sądziłam, że po 2 miesiącach pojawią się jakieś alergię.
 
reklama
U nas alergia pojawiła się w 4 tyg. Kurcze szkoda, że musisz zrezygnować z karmienia piersią.
Przypomniało mi się, że jak jeszcze karmisz nocą to ugotuj sobie ryżu i zjedz go. I tak kilka razy. Nie zaszkodzi a może pomóc.
Tak mi kiedyś lekarz polecił.
 
asiacur powiedz ile kupek na dzien corcia robila jak bylo tak bardzo zle? TRZYMAM KCIUKI ZEBY BYLO CORAZ LEPIEJ!!!!

MALGO bardzo sie ciesze ze u Was sporo sie wyjasnilo i ze synek nie ma juz kolek i tak nie cierpi!
 
No i po...

Dostaliśmy skierowanie na posiew kału w kierunku bakterii. Lekarka nie chciała mi dać w kierunku lamblii i grzybów twierdząc, że mała nie miałaby gdzie tego złapać. Bez komentarza.

Poza tym jeśli to nietolerancja laktozy to nie mogę karmić bebilonem peptii i pierś też odpada, bo nawet jakbym restrykcyjną dietę narzuciła, to nie wyeliminuję laktozy do 0, chyba, że będę o chlebie ( choć i w nim laktoza może być) i wodzie. Masakra.

Przepisała nam NUTRAMIGEN!! Chyba się załamię. Nie wiem jak ona będzie to piła jak przy pepti był problem. Nie mogę mieszać z innym mlekiem, bo z tyłka od razu fontanna leci. Cyckiem mogę ewentualnie karmić w nocy, bo szkoda, zeby mleko zanikło, a może być tak, że te problemy są przejściowe.
A mi w dzień już cycki eksplodują. Dodam jeszcze, że laktatora się pozbyłam bo mi kaleczył brodawki. Zajefajnie!!!

Powiem Wam szczerze, że mam już dość. Wolałabym ja mieć sraczkę i nie karmić piersią, byleby tylko Pola jej nie miała. Mam kryzys.
Mała ma już pęknięcia w okolicach intymnych, koło odbytu zaczerwienione i krostki, mimo że walę sudocremu grubą warstwę i wietrzę tyłek. Przepisała nam jakąś robioną maść. Odbiorę po 16. Zobaczymy.


Czy ktoś prócz Tayci i MalgOO karmi Nutramigenem??? A u Was dziewczyny jak maluchy to jedzą???

Ryczeć mi się chcę normalnie.
 
reklama
Nikos, ten ryż mam zjeść w nocy?? :-p Czy wieczorem i tak na sucho?

Susmali, jak było tak źle, to z 10 robiła.

Dziś na 10 do lekarza.
Kochana zjadaj kiedy chcesz, no i niestety na sucho, no chyba że wolisz taki rozgotowany (wtedy bardziej mokry jest).

Na problemy skórne (odparzenia) spróbuj TORMENTIOL jest bezkonkurencyjny - ale tylko i wyłącznie 2 razy na dzień.
Ja przy mojej diecie też mało co mogę jeść. Ciągle to samo. Do tego ciągle walczę o pokarm. Jak mam tylko gorszy dzień czy zapomnę dużo pić już pokarmu 0.

Trzymaj się i bądź dzielna.
 
Ostatnia edycja:
Do góry