reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Porady na CITO!

Wydaje mi się, że tak czy siak trzeba napisać prośbę o skrócenie i wtedy dać wypowiedzenie. Zależy też czy chcesz zwolnić się na porozumienie stron czy wypowiedzenie z zachowaniem okresu wypowiedzenia.
 
reklama
Makota składasz wypowiedzenie i oświadczenie o rezygnacji z pozostałej części urlopu w związku z wygaśnięciem stosunku pracy na skutek wypowiedzenia. Ty skladalas wniosek o rodzicielski od razu po porodzie?
 
Podałam ibufen 2,5ml po 20min temp skoczyla do 39,5 podałam czopek nurofen. Mija 40 min temp obniżyła się do 38,5 i dalej nic. Każdy ruch wywołuje spazmy płaczu. Brak wymiotow biegunki. Już nie wiem co robić. Kompres też wywołuje spazmy. :/ może po 60min znowu czopek?
 
Michalina ja bym chyba nie dawała częściej.

Przy tak wysokiej gorączce okłady to nic fajnego, bo to duża różnica temperatur, ale mimo to próbuj.
Jak mimo wszystko nie spadnie to chyba zostaje lekarz.
 
reklama
Kurcze ale się umeczylysmy. Do 15 walczyćłysmy. Ale zbilam do 37,5. Nie robiłam zimnych, tylko letnie ale ona bardzo cierpiala bo nawet jak lekko rękę przesunęłam to wyla dosłownie brr do wany ja chciałam wsadzić już ale ostatecznie dowalilam lodowaty kompres bez patrzenia na wrzask i łzy. I pomogło, po chwili uspokoiła się i za jakies 10min widziałam ten błysk w oku co zawsze u nawet uśmiech za chwile. Ale się strachu najadlam.
Dziekuje dziewczyny! Nie podałam już wtedy leków. Dałam dopiero o 18 kolejną dawkę ibufenu i znowu dam ok 23/ 24. Teraz ma 37,2. Nie jest źle.
Tylko płacze i jęczy co chwilę. Nocka bedzie super.
 
Do góry