reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród i ginekolodzy w Sosnowcu

Widzę że tu cisza zapadła. Chciałabym zasięgnąć opinii na temat sosnowieckiej jedynki na Zegadłowicza.
Rodziła któraś tam? Możecie podzielić się opinią? Polecić położną? Jacy tam lekarze pracują?
 
reklama
Rodziłam w grudniu 2016,warunki na oddziale komfortowe,sale dwuosobowe, położne różne, te na patologii ciąży średnie, zależy od zmiany ,o wiele bardziej przyjazne na porodówce.Ja rodziłam z położną o imieniu Żaneta, gdyby nie ona nie urodziłabym sama,ogromne psychiczne wsparcie.Można rodzic w różnych pozycjach,na piłce,na stojąco,na kleczaco, jak kobieta czuje.Podczas porodu często zaglądała do mnie dr Turowska, fantastyczna lekarka,młoda,ale widac bardzo profesjonalna a przede wszystkim miła, zeszyła mnie tak,że śladu nie widac.Po porodzie pielęgniarki noworodkowe pokazują jak przystawiac do piersi, jak pielegnowac maleństwo.Jedynym minusem było słabe jedzenie a tak to polecam.
 
Podnoszę temat. Mam termin na wrzesien, mieszkam w Scu, nie zależy mi na porodzie w tym mieście, ale mieszkam 600m od Zegadlowicza, jak trzeba będzie może sama dojdę do szpitala. Tylko opinie o tym szpitalu i porodach w nim skrajnie rożne...Dziewczyny, jeśli macie jakieś świeże info, dajcie znać :)
 
Podnoszę temat. Mam termin na wrzesien, mieszkam w Scu, nie zależy mi na porodzie w tym mieście, ale mieszkam 600m od Zegadlowicza, jak trzeba będzie może sama dojdę do szpitala. Tylko opinie o tym szpitalu i porodach w nim skrajnie rożne...Dziewczyny, jeśli macie jakieś świeże info, dajcie znać :)
Ja rodziłam w lutym 2017. Jestem zadowolona z opieki chociaż nie mam porównania z innymi szpitalami. Miałam cc bo małej zaczęło tętno skakać. Urodziłam w niedziele a w środę już byłyśmy w domu.

Napisane na SLA-L22 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry