reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród - myslicie już o tym??

reklama
Dziewczynki mi w przyspieszeniu porodu - przy Krzysiu (wywołaniu go) pomogło drażnienie brodawek - poprostu sobie je delikatnie szczypałam i po jakimś czasie nadeszły pierwsze skurcze. Nie wiem czy to akurat to pomogło ale nawet położne mi o tym powiedziały no i pomaga również przytulanko.
Mam zamiar zacząc stosować te metody od następnego tygodnia ;)
 
ja nadal czekammmm...
lekarz mowi ze juz niedlugo moze jutro zaczne robic porzadki i cos sie zacznie dziac hiii?
czy lepiej nie cudowac???
 
a guzik prawda :D Kamcia ja juz posprzatalam, wypralam, okna wymylam i niccc; masowanie brodawek tez nic nie daje ::) teraz mam latanie po schodach moze to pomoze :D matko jak ja zazdroszcze tym ktore rodzą z zaskoczenia przeciez to czekanie moze dobic
 
Dzikuska ja biegam codziennie parę razy na trzecie piętro i mi to nic nie daje. Za pranie dziecięcych ciuszków wzięła się teściowa, chyba zacznę okna myć....
a co do myślenia o porodzie to jak mi wczoraj Mąż zaczął torbę pakować to chyba pierwszy raz spanikowałam na maksa, bo sprzeczaliśmy się chyba z godzinę zanim pozwoliłam mu zacząć mnie pakować...chyba strach mnie obleciał
 
nic sie nie martw Aniu ja juz takie skurcze przeszlam; u mnie bylo ich z 5 mniej wiecej co pol godzinki; bolało jak diabli wiem co czulas... ja poszlam wziasc juz prysznic przed porodem i dupa skurcze przeszly :(
 

Dziewczyny czy orientujecie się czy aby zaczęły odchodzić wody najpierw musi odejść czop?? bo caiągle coś mi się "sączy" ale czopu to raczej nie było, a wiem że wody mogą odchodzić wolniutko :p
 
reklama
niestety Mycha, nie wiem jak to jest z wodami bo mi pecherz przebili w czasie porodu, moze wybierz sie do lekarza?
 
Do góry