reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród -nasze oczekiwania i obawy.

co do ruszania to na 100% żeby nie wiem co to jak tylko będą kazali to będę robić wszystko żeby wstać bo największą motywacją będzie dla mnie maluszek którym będę chciała się sama opiekować na ile tylko dam radę :tak:
 
reklama
tak na prawdę żadna z nas nie wie jak skończy się poród sn... bo mimo,że chcemy nie mamy wpływu na pewne sprawy i czasem mimo nie planowania cc to jest jedyne rozwiązanie. . .
 
masz rację, za pierwszym razem nie mialam wskazan do cc, a mimo to Stasiowi zanikło tętno i zakonczyło się cięciem
 
ja sie martwię, ponieważ dopiero zaczynam 37 tc a "mały" wazy już 3600 ! :shocked2: boję się, że grubo przekroczy 4 kg i mi się zaklinuje czy coś, bo pewnie duże dziecko nie będzie wskazaniem do cc, co prawda mam 180 cm wzrostu, ale zawsze byłam szczupła i nie wiem czy dam radę go urodzić:confused:
 
Auri to chyba zależy gdzie. W szpitalu, w którym ja rodziłam waga powyżej 4 kilo jak najbardziej jest wskazaniem do cc
 
Do góry