reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Gorzowie WLKP

Future...6450 :))

Niestety nikt nie odbiera jak zwykle olewator w przychodniach... :((

MamoF będzie dobrze!! :)) Trzymam kciuki!! Pomyśl tylko, że już niedługo utulisz swojego Franusia :)) Szybko zapomnisz o porodzie!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kasileum ja też polecam Reninię, przyjmuje w przychodni Stilonowskiej (Larvunia w naszej na parterze ;) byłam u niego podobnie jak Future prywatnie, szybko, konkretnie i bez kolejek :))))
 
Dziewczyny mogłybyscie polecic jakies fajne miejsce na przyjecie dla gosci po chrzcinach. Chodzi mi o jakis niedrogi i nieduzy lokal. Zapraszamy ok.15 osób a nie chce mi sie stac przy garach i gotowac chetnie bym to zleciła:-p
 
reklama
my robimy w Pintalu przy ul.Walczaka 111, można mieć swój alkohol i napoje...podobno smacznie, no i nie za drogo...tu masz link:
Motel Pintal: wesela, komunie, bankiety, koktajle, chrzciny, imprezy, jubileusze, noclegi, pokoje, Gorz�w Wlkp.

Dziekuje...wyglada fajnie...dzis tam zadzwonie:tak:

ja polecam zajazd u Anny pod gorzowem, miła obsługa, jedzenie do wyboru, tylko gorzej z terminami.

Z ktorej strony miasta to jest?
A masz jakis namiar na nich bo w necie chyba ich nie ma:-( bylabym wdzieczna:tak:

Moze jeszcze ktos cos mi podpowie?;-)
 
Do góry