reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Gorzowie WLKP

MamoFranusia GRATULACJE!! Ekstra, że trafiłaś na super personel, ja też miałam świetny :) A ta młoda doktor to Pani Jaworucka, też była przy mnie przez noc, bo rano to już dr Kleinhardt i Sroka.
Mały niezły :) i waga i długość no, no chłopina jak się patrzy :) Ucałuj szkraba, niech zdrówko mu dopisuje!!

Aga Lena to już duża dziewczynka, zobaczysz teraz każdy dzień będzie przynosił nowości w jej wykonaniu :) Ucałuj malutką od ciotki :**
Aaaa.. TV to normalnie magnes...masakra!!

Larvunia ja chodzę do dr Tymszana na Baczyńskiego i naprawdę jestem zadowolona. Obydwie ciaże mi poprowadził i nie mam zastrzeżeń...
 
reklama
Kasiulem to ten stary taki... : Confused:
ja u niego raz bylam... chcialam sie wlasnie w ciazy do niego przeniesc, ale powiedzial mi ze wizyty sa na kase chorych ale za usg on kasuje bo to jego prywatny sprzet, zaktaklo mnie i wiecej nie poszlam do niego, bo jak mialam placic to wolalam juz nie zmieniac i miec lekarza ktory w szpitalu tez pracuje :sorry:
gosciu w porzo jesli o tego samego nam chodzi, bo nie pamietam nazwiska a w ksiazeczke niechce mi sei zagladac :sorry:
 
buziaczki dla Frania od Maciusia ;) ;** i ode mnie oczywiście też!

DSCF1138.jpg

a to mój skarbulek najdroższy i najukochańszy :)
 
MamoFranusia super trafiłaś! Z Twoich relacji wynika, że porodówka w GW nie jest już taka straszna. I tu jestem bardzo pocieszona! :-)
Masz już przy sobie synka i możesz tulić Go ile dusza zapragnie! Super! :-) Franuś to taki spory chłopak, 3870 to niezła waga. :-) Gratulacje!!!
 
Mamo Franusia gratulacje ogromne!!!! i ucałowania dla dzielnej mamusi i jej dzieciątka!

AAA ja też miałam przy porodzie tą młodą panią doktor ona ma na imię chyba Walentyna....o ile dobrze kojarzę :) była super, a jeśli chodzi o położną to ładna blondynka to Ania Janicka - cud kobieta! widzę że miałyśmy taką samą zmianę z tobą i Kasileum, ja też mega z nich zadowolona jestem :)))))
 
MamoFranusia serdeczne gratulacje !!!!
Dziękuję Ci za relację z pobytu w szpitalu, mimo że pewnie niełatwo teraz znaleźć chwilkę czasu. Już troszkę mniej się boję.. odrobinkę :blink:
Całuski dla Franusia i czekamy na zdjęcia :tak:

larvunia ten lekarz o którym mówisz to dr Tymszan. Ja też do niego chodziłam przed ciążą i na początku, ale gdy na każdej wizycie kasował mnie 60 zł za USG to stwierdziłam, że zmienię lekarza na takiego, który pracuje w szpitalu, a za wizytę bierze tyle samo. Sama się zastanawiam jak to będzie po ciąży, kontrole, czy jakieś recepty.. fajnie by było mieć lekarza na NFZ wtedy, ale jakoś głupio chyba wracać do Tymszana, skoro zrezygnowało się w trakcie ciąży z jego usług hmmm...

krysiaczek86 śliczny bobasek :-)
 
reklama
hej dziewuszki:)
przede wszystkim MamoFranusia gratulacje:)
u nas kochane wszystko w porządku mała rośnie jak na drożdżach:)wkrótce wstawię fotki. Malutka śpi mi coraz dłużej:) w końcu:)
ja również chodzę do dr Tymszana i jestem w 100% zadowolona. do 12 jest na nfz a za usg płaciłam 30 zł. miałam 4 usg robione także nie najgorzej:) a pierwsze dostałam gratis:)
 
Do góry