reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Gorzowie WLKP

reklama
Fajnie, że jest nas coraz więcej :)
Ja mam termin na 22 lutego, więc po porodzie napiszę co i jak- jeśli Maluszek mi pozwoli spokojnie posiedziec przy komputerze :)
Pozdrawiam!
 
Witam :) Fajnie,ze znalazlam kogos z Gorzowa :) Ja mam termin wg om 13.03 wg usg 20.03
Kurcze juz nie moge sie doczekac ... mam nadzieje, ze opieka w naszym szpitalu nie jest zla, duzo sie nasluchalam za i przeciw.
Mam pytanie, wiecie moze gdzie za warta znajduje sie komis z wozkami?
 
Witam ;-) Ja mam termin na 9 kwietnia i rowniez bede rodzila w Gorzowie. Slyszalam rozne historie na temat porodowki gorzowskiej. Najgorsze historie slyszalam o ordynatorze ktory tam byl bodaj do 2006r. W kazdym badz razie od tego czasu duzo sie niby zmienilo, ale wiadomo kazda rodzaca ma inne spojrzenie na swoj porod, wiec ja bym az tak bardzo nie brala do siebie wszystkich opowiesci.
Rudzix nie lepiej rozejrzec Ci sie za ogloszeniami prywatnymi? Nie wiem gdzie jest ten komis ale jak bylam w kilku innych to sie okazalo ze taniej bym kupila wozek nowy na allegro z fotelikiem samochodowym niz w komisie.
 
Gajagw ja wiem :) komis mi potrzebny zeby sprzedac wozek, bo kupilam od znajomej bardzo tanio, ale juz teraz okazalo sie, ze nie spelnia naszych wymogow, wozek mamy mniej wiecej upatrzony w nilago.
Piszesz tez o ordynatorze, ktory odbieral mi poprzedni porod (rodzilam corke w starym szpitalu) i powiem tylko tyle, ze dobrze ze juz go nie ma.
Wiecie wczoraj w tv uslyszalam o tym wirusie AH1N1 znowu sa jakies ofiary, tak sie przejelam, ze nie moglam zasnac.
 
witajcie przyszłe mamusie z Gorzowa. jest jeden wątek specjalnie dla gorzowianek i okolic. szukajcie w regionalnych. tam tez się duzo dzieje. a co do wozków, to ja zamowie na allegro, taki co mozna wyprac. za 500zl można kupić jak nowy, mowie Wam. sama sie zastanawialam, ale jeszcze jest trochę czasu...
pozdrawiam brzuszki i trzymajcie się ;)


aha tez bym chciała wiedziec gdzie ten sklep na manhattanie.
 
reklama
Kochane tam z boku tego sklepu Manhattan na Manhattanie :) jest uliczka i tam ponoc juz latwo trafic.

FutureMummy pokaz linka jaki wozek sobie upatrzylas, ja szukalam na allegro tego co w nilago widzialam, ale nieskutecznie.
 
Do góry