reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Holandii 2011

Aaaaa alez jestem wypluta..jak taka pogoda zle na mnie wplywa :(

SENSILLA ja chyba ulubionego sklepu nie mam,ale to tez ze wzgledu ze jako musli nie wszystko mi "wypada" nosic. Spodnie kupuje w DiDi i Esprit. Tylko tam sa szerokie,nie rurki i nie obcisle :D
Tuniki-Didi,Zara.
A sweterki z clockhousa i Zary :D

ISKIERKO terak kolejka do rozpakowywania wyglada tak:Bernadetka,Ty,Ja i Madzia,Ayni,Kallie i Yokasta :)
Chyba nikogo nie pominelam??

KALLIE powiedz mi kochana-czy bylas dzisiaj z mezem w okolicach Flevo szpitala???? ;) ok godz 15-16??


AYNI salam habibti :) mnie tyz boli,PODOBNO to normalne w ciazy ;) ale czasem mam wrazenie ze tutaj w ciazy wszystko jest normalne :D

Ja siedze i probuje nie zasnac..ozdabiam spiworek dla ksiezniczki ;) mam zwykly bialy i trzeba go upieknic :)
 
reklama
Szybko sie Astrid uwinela:)
i mamy mala ksieznicze:)
Ayni ale Ci nasi chlopcy beda mieli w czym wybierac:):-D

Jak macie taka kule to powiedzcie kiedy ja urodze?:)
bo juz bym chciala miec tego mojego potworka przy sobie:)
Z suwaczków wynika ze ja nastepna ale jak to bedzie czas pokaze:)

A co do bolów, to mnie tez tak pobolewalo i polozna mi powiedziala ze to normalne bo macica sie powieksza, a krok to mnie tak boli ze czasami nawet wstac nie moge, mam wrazenie jak by mi mial zaraz maly wyleciec:-)
 
Ayni no zebys sie nie posikala czasem z tego smiechu ;)) albo co gorsza nie zapowietrzyla sie :-D


Mam jeszcze inne info o Astrid i Majusi, ale to jak Astrid wroci to sama wam wszystko opowie :) Ja tylko chcialam was poinformowac ze maluch na swiecie juz jest i koniec :)


ja na tym forum poznalam jedna dziewczyne, z ktora sie zaprzyjaznilam. nie ma jej tu juz niestety, ale w skrocie powiem, ze do dzisiaj trafiaja nam sie przerozne zbiegi okolicznosci :tak: najwiekszym zbiegiem chyba jest to, ze wspolnie ogladalysmy porodowke na TLC po czym nas ruszyly skurcze, i ona urodzila 10 godzin przede mna :-D do dzis to wspominamy i pewnie bedziemy jeszcze dlugo wspominac :) znamy sie juz na realu, nasze dzieci rowniez sie polubily (Tomek ciagnal kolezanke za bluzeczke, po czym robil duze oczy do jej... cyciusiow hahahah :D ), a do tego jestesmy jeszcze w podobnym wieku i mamy starszych facetow od siebie troche :-D takze polaczylo nas forum, porod, wspolne zainteresowania i problemy :happy: w zyciu bym sie nie spodziewala...:sorry:


bernadetkka ja stawiam na 39 tydzien i 5 dzien :D
 
Ostatnia edycja:
ISKIERKO terak kolejka do rozpakowywania wyglada tak:Bernadetka,Ty,Ja i Madzia,Ayni,Kallie i Yokasta :)
Chyba nikogo nie pominelam??
MGDF, my sie tu możemy ustawiać w kolejke, ale to nie od nas zależy czyje bobo pierwsze będzie chciało "na wolność":-D:-D:-D
Ja siedze i probuje nie zasnac..ozdabiam spiworek dla ksiezniczki ;) mam zwykly bialy i trzeba go upieknic :)
Ja dla mojej małej wyhaftowalam śpiacegoi misia, ale nie mogę się zdecydować czy zrobić z tego poduszkę czy obrazek.... Wolałabym podusię, ale.... ja jej nie uszyję bo po 1 to dla mnie wyższa szkoła jazdy, a po 2 nie mam maszyny do szycia. Musze znaleźć jakąś pracownie krawiecką tutaj.
W tym momencie przerywnik do TheHague - kochana, wybacz, ale nie moge sie jakos zabrac za to prasowanie i wysłanie ci obrazka....
 
iskierka ja to kompletnie o tym zapomnialam :szok: czemu mi nie przypominasz?? egzaminy na glowie mialam i zapomnialam o polowie bozego swiata :confused2:
 
Thehauge trzymam za slowo:)
Wlasnie uslyszalam od swojego B ze zaczyna sie juz stresowac czy podola nowej roli jaka jest ojcostwo:)

Fajnie miec taka kolezanke, z ktora mozna wyjsc i pogadac:) a jeszcze poznana na forum...
Ale wy wszystkie tak daleko ode mnie:-(
 
reklama
no a ja Ci keszu tez nie wyslalam :szok:


bernadetkka a ona nie jest z mojego miasta, mieszka 30 km ode mnie :) ja niestety przez cala ciaze nie mialam w realu zadnej kolezanki ktora bylaby na tym samym etapie ciazy co ja. a tu prosze, na forum sie spiknelysmy :)
a moj maly prawie raz wiekszy od jej malej hahaha :) niby mlodszy :p
 
Ostatnia edycja:
Do góry