reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Porodówki w Szczecinie i okolicach

reklama
Iwon ja tak samo jak i Ty jestem Pomorzanami zainteresowana ze względu na to zzo, i na dobry oddział noworodkowy. Może się spotkamy na porodówce :p

:happy2:

Ja jak bym miała 100% pewności ze w policach trafie na Dr Billara to na bank bym tam rodzila...opiekował sie mną 2 miesiace jak leżałam na uni i robił mi cesarke. Wspaniały, miły i doświadczony lekarz polecam w 100000%

Dr Bilar już nie pracuje w Policach tylko w Zdrojach, wiem bo przez całą ciążę robię u niego prywatnie usg. Zgadzam się, że to b. dobry i miły lekarz :tak:
 
Dziewczyny, w tym wątku są moje wrażenia odnośnie znieczulenia: https://www.babyboom.pl/forum/szczecin-f213/szczecinianki-w-ciazy-38410/index43.html (gdzieś po 30. stronie wątku).

Iwon odpisałam Ci już na priv - mam nadzieję że dostałaś wiadomość?
Generalnie powiem tak: zzo jest za darmo. nie ma problemów ze znieczuleniem ale w moim przypadku były dziwne teksty ze strony anestezjologa:cool2: no ale może dlatego że to było tuż przed Bożym Narodzeniem :cool: za to opieka po porodzie bez zarzutu, ja leżałam z 2. kobietami jeszcze na sali poporodowej.
 
Witajcie przyszłe mamy:).Zbierałam się do napisania o swoim porodzie, ale moje maleństwo takie absorbujące, że ciężko czas znaleźć:D. Rodziłam w Policach i mogę tylko chwalić.Nie wiem jak wygląda poród z ZZO bo takiego nie ma,a ja nawet nie chciałam rozważać takiej opcji.Może było mi łatwiej,bo jak przyjechałam na porodówkę po 19 ze skurczami co 4 minuty i rozwarciem 4cm,to już koło 20 miałam 6-7cm.A urodziłam córcię o 22.45.Poród miałam SN a maleństwa nie urodziłam-60cm i 4100g:tak:.Pozdrawiam położną p.Małgosię:).Trafiłam na dyżur akurat mojego ginekologa dr Świderskiego, ale poza przebiciem pęcherza, nie był aż tak niezbędny;).Jedyne na co mogę ponarzekać to opieka pań po porodzie.Na salę przywieziono mnie koło 1 w nocy.Obolałą, śpiącą,a panie z łaską cokolwiek zrobiły.Położna zabroniła mi samej brać dziecko i do toalety chodzić, bo mogłabym zasłabnąć-myślicie że któraś mi pomogła.Przyszły pielęgniarki od noworodków i One mi we wszystkim pomogły-do toalety pójść, dziecko nakarmić,potem pomogły przewinąć,położyć do łóżeczka a mi do łóżka.Ale poza tym było oki.Opieka lekarzy pediatrów bez zastrzeżeń,moja opieka też.
Polecam,mimo kilku niedociągnień- ale nie samej porodówki.Tutaj ocena jak najbardziej pozytywna:)
 
Zgadza się dr Bilar pracuje w Zdrojach. Chodzę do niego prywatnie.

A gdzie przyjmuje dr Bilar prywatnie? Sama chciałam go wybrać na lekarza prowadzącego ciążę, ale przez przypadek trafiłam do kogo innego. Zastanawiam się jednak nad zrobieniem usg połówkowego u Bilara dlatego chetnie się dowiem gdzie przyjmuje i jakie ma ceny.
 
centrum ginekologii i leczenia nieplodnosci vitrolive kasprzaka 2a, naprzeciw bramy głownej cmentarza, ceny dość wysokie nr do rejestracji 91 486 43 45
 
No dobra znalazłam lekarza podobno robi bardzo dobrze usg ...nazywa sie Zdzisław Czajkowski czy któraś z Was korzystała z jego usług ???

Czytałam też ze wizyta bez rejestracji wiec fajnie ...tylko ciekawe ile trzeba bedzie czekać
 
reklama
Lilith, ja co prawda u niego nie byłam, ale też słyszałam pozytywne opinie. I podobno wcale nie jest drogi.
 
Do góry