reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Witam się w sobotni poranek

Ja miałam histero pod narkozą. Nic mnie nie bolała, żadnych spirali nie miałam, ale troszkę po niej podplamiałam ☺ ja ogólnie dobrze znoszę zabiegi i podawaną narkozę
Miłego dnia Dziewczynki [emoji1]
 
Wiec ja napiszę swoje wspomnienia. Miałam zaglądnięcie kamerką 1 raz ot tak żeby zobaczyć obraz przegrody ,niestety robił to jakiś prof.co niby z całej polski do niego ludzi przyjeżdżają a ja się zawiodłam. Pomimo przegrody i 2 strat dzieci w 15 i 24tyg on kazał wracać do domu i działać. Po tym nie miałam wkładki ani nic. Drugim razem miałam histeroskopie przy której usunięto przegrodę. Na drugi dzień już w pracy byłam. Też bez wkładki ,żelów .Po tym nikt nie mówił kiedy się strać a ja po 10 mieś zaczęłam staranie.I z tej ciąży mam synka:).
Ovli wkładki nie masz a zielona masz i działasz czy jest strach?

Lumia dostałaś się w Rudzie?Jak tak to świetnie :D

Sylwia wiadomość na priv Ci wysyłam
 
Gwiazdeczki według aktualnych wytycznych Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego nie zakłada się spirali po usunięciu przegrody. W zapobieganiu zrostom stosuje- siesię terapiterapię estrogenami + żel przeciwzrostowy . Po usunięciu standardem jest histeroskopia diagnostyczna. Objawy zrostów to nierówne i cienkie endometrium, które najlepiej widać w połowie cyklu. Miesiączki są zazwyczaj skąpe i bolesne. Miałam cztery histeroskopia operacyjne, dwie diagnostyczne i dwie laparo z histeroskopia. Szyjka po tych ekscesach idealną.
 
A po usunięciu przegrody zaszlam w cyklu 3. Tak więc nikt mi nie kazał czekać. Po prostu tyle potrzebowało moje endometrium żeby się odbudować. Wszystkim życzę Miłego Dnia
 
Tak, ja miałam usuwaną przegrodę. Może rzeczywiście kiedyś tak robili po wycinaniu a teraz może od tego odchodzą. Dla mnie najgorsza to narkoza, długo jestem po niej zamulona, na drugi dzień w zasadzie muszę leżeć, potem włosy mi lecą garściami, ale może to dlatego że juz miałam 9 narkoz i każdą kolejną gorzej znoszę.
 
Z narkozami to chyba zalezy od organizmu, ja znosze je swietnie, nic mi nie dolega. Ale widzialam dziewczyny kore po tej narkozie przez 2 dni nie mogly dojsc do siebie.
 
Dziewczyny biorące w ciazy sterdy METYPRED jaką dawke stosowałyście w ciązy? Ja biore 8 mg i zastanawiam sie czy to nie jest za malo.. czy moge sama sobie zwiekszyc do 12mg? Jestem w 6 tc Moje ciaze konczyły sie etapie 8-9 tc..Jak myślicie?
 
reklama
Ja byłam usypiana 2 razy
Raz do kolonodkopii
Drugi przy łyżeczkowaniu .Żadnych skutków ubocxnych nie miałam .
Ale wierzę Agnieszko że mogłaś czuć się bardzo żle .Częstym jest po tym wypadanie włosów i ogólnie złe samopoczucie .No a ty miałaś aż 9 razy .Matko to się umęczyłaś .

Z drugiej strony dobrze że są takie znievzulenia .Ja jak byłam w ciąży 17 lat temu i lezałam na patologii . to wszystkie takie zabiegi były wykonywane tylko po "Głupim Jasiu "
Dziewczyny były łyżeczkowane na żywca .!!! Krzyczły w nibogłosy .!!!
Powinni wszystkich tych lekarzy powsadzać za kratki
 
Do góry