reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@dzol ja tez w okolicy @ zaczelam plamic potem krwawic. Zawsze nawet drobiazgi warto skonsultowac z ginem

@asia669 ale mi sie buzia ucieszyla [emoji16] moze znieczulenie to bym chciala, ale nie nacinanie. Jak to zrobilas ze bylo bez?

@Ilis91 u nas nt 1,7

@agatush [emoji8] czekamy [emoji179]

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Położna zrobiła jakiś masaż i chronila
krocze przez całą końcówkę porodu tzn. jak Tymek wychodził. Życzę również Tobie porodu bez nacinania.

Dziewczyny, zostało mi trochę fraxiparine 0,4 2 opakowania, clexane i duphaston niecałe opakowanie. Któraś chętna?

Napisane na HUAWEI TIT-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@kas90 Ojej to faktycznie podwojny stres...
Ale jestem przekonana @Funia90 , że wszystko bedzie git! Trzymajcie sie ❤️:)
A na przeziebienie sklyszalam, ze w ciazy mozna syrop z cebuli ale warto jeszcze podpytac lekarza czy w aptece. Cos kojarze, ze moja znajoma w ciazy tym sie leczyla.
 
@pixi.nova to sa drugie prenatalne,polowkowe,dokaldnie tak jak Kas90 napisala[emoji4]
Dzieki[emoji8]

@kas90 dzis do kolacji zeobie sobie herbatke z imbirem i cytrynka ,jutro ugotuje rosolek i jak dalej bedzie bolalo to zrobie sobie wolne od pracy,bo nie chce sie bardziej rozlozyc[emoji4]

@Maciejka78 ja ostatnio mialam identyczne tsh.

@bea25ta niby wierze z calych sil i wiem ,ze bedzie gites ale stres i tak jest[emoji6]na szczescie mam na 9.20,wiec musze przed 9 wyjechac ,jakbym miala na pozniejsza to biegunki by mi zabraklo hahah


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Funia90 kciuki za jutro &&
@agatush kciuki za jutro && :)
Czy zastrzyk z clexane bolał Was już po zrobieniu? Samo robienie ok - mogę z zamkniętymi oczami. Ale teraz boli całe miejsce dookoła :/ po Ovitrelle tak nie ma :( brałam tez coś do stymulacji IUI (fostimon) i tez nie bolało :(
 
Ostatnia edycja:
@pixi.nova oj stres jest ,choc wierze ,ze musi byc dobrze[emoji4]

@marshia czasem czuje pieczenie,ropieranie ,szczypanie a czasem nie,ale wklucie tez mnie boli:/

A tez macie taki problem z dostepnoscia clexane?ja znow dostalam dopiero w 5 aptece


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@bea25ta też trzymam kciuki za Ciebie i za wszystkie dziewczynki z forum [emoji2][emoji110]️ja biore clexane jak lece samolotem bo ponoc przy MTHFR wskazane i tez mam siniole i piecze. A na chore gardlo polecam cieple mleko z czosnkiem i maslem. Wiem- brzmi strasznie i jest ohydne, ale pomaga. Ja w ciazy 19 lat temu tylko tym się leczyłam i działało [emoji2]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Funia90 oczywiście, że będzie dobrze!
@marshia mnie czasami boli, jak się siniak zrobi, choć po ostatnim to siniaka nie widać a czuję zgrubienie i ból, szczególnie jak dotknę, także to chyba normalne. Dwa razy miałam siniaki na pół brzucha, wyglądało to strasznie [emoji6]
@agatush kciuki za jutro [emoji1364]

A ja dziewczyny dziś startuję z:

1505242430-aaaaaa.jpeg


(Mam cały karton także potrzebujące zapraszam [emoji23][emoji4][emoji41])


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
reklama
@Funia90 wszystko będzie prawidłowo :** czekam jutro na wieści :))
@marshia boli , a nawet piecze ;/ to norma ... raz mniej raz więcej , ale nic przyjemnego .
A jak się trafi w zrosta to już wg... widziałas moje sińce ostatnie ? jeszcze mam cienie po nich
@7Martynka88 haha lol :D ja jestem na razie po kuracji :D
 
Do góry