reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@Destino Co to znaczy, że wskazania medyczne były dość wyraźne?
Ja już sama nie wiem :( niby mamy kasę na tą medele i pewnie bym ja kupiła, ale ! Boję się że po 1sze nie będę miała pokarmu i
Wtedy kasa wyrzucona w błoto, dlatego kupiłam najpierw ten Canpol żeby zobaczyć czy ja wogole dam radę i coś będę miała, A po drugie boję się, że ja fizycznie nie ogarnę dwójki karmiąc, nie będę wiedzieć kto ile zjadł, nie wyrobie z karmieniem ;p wiem może się to wydawać głupie, ale.... No ale jednak dwójka na raz za pierwszym razem w domu...mnie przeraża:( poza tym ja będę musiała wychodzić co jakiś czas na 2-3h.. wtedy musi być butla...
Najlepiej chciałabym trochę piersi trochę butli wtedy ten laktator Co mam by mi wystarczył... A jak nie to zainwestuje.
 
@Destino ja tak samo jak @Oczekujaca123 mam schize, ze nie bede wiedziec ile ktore zjadlo, ze ktorws bedzie pokrzywdzone, niedojedzone itp. Zreszta jedna z tych znajomych o ktorych pisalam ma wlasnie bliznieta i procz tego cala zamrazare zapasu mleka. Jak ona to zrobila, nie mam pojecia, ale dziewuchy u niej do 6 mca byly tylko na jej mleku. Jakos od czasu do czasu karmila je piersia, nie wiem dokladnie, bede jeszcze jej pytac, bo dla mnie ona jest mega bohaterka, za to wykarmienie dwojki i jeszcze takie zapasy :D
 
Mam znajdować która 9 miesięcy karmiła piersią bliźniaki. Także czasem chcec, to moc :)
Nie wiem czy mogę, ale Jakby któraś z was chciała kupić laktator lovi - użyty dosłownie pare razy, to zapraszam na priv
 
@Oczekujaca123, @dżoasia a po co wam wiedziec ile zjadlo ktore dziecko? Wystarczy, ze na wadze beda przybierac. Helenka miala moje w butli, miala nakaz zjedzenia okreslonej porcji, a ona i tak tego nie zjadala. I co mialam lejek do gardla wlozyc i tuczyc? A z piersi potrafila zjesc 2x wiecej.

A medyczne wskazania? Nati moje mleko by nie dostac martwicy jelit, a Helenka bo mleko matki szybko sie wchlania jest lekkostrawne, zabezpiecza dziecko immunologicznie, a ssanie pobudza sensorycznie
 
@oczekujaca nie inwestuj w kolejny laktator zanim nie sprobujesz kp.
Mnie Canpol wystarczyl, ale sciagnelam moze z 5 razy i mleko poszlo do zlewu, bo moje dziecko nie tolerowalo zadnych smoczkow.
Zreszta nic nie pobudza laktacji tak dobrze, jak przystawianie dzieci do piersi.
A to czy bedziesz mogla sama wyjsc na 2-3 godziny, to zycie zweryfikuje [emoji51][emoji51] Ja ze swoim ssakiem wszedzie chodzilam, bo butli nie chciala.
Nie stresuj sie na zapas. Moze spotkaj sie z doradca laktacyjnym.
Na fb jest tez fajna grupa Kwartalnik laktacyjny. Dziewczyny maja wiedze i daja pozytywnego kopa.
Ja kp juz 25 miesiecy [emoji123]
Najwazniejsze, to pozytywne nastawienie i wiedza o kp :) i
 
reklama
@oczekujaca nie inwestuj w kolejny laktator zanim nie sprobujesz kp.
Mnie Canpol wystarczyl, ale sciagnelam moze z 5 razy i mleko poszlo do zlewu, bo moje dziecko nie tolerowalo zadnych smoczkow.
Zreszta nic nie pobudza laktacji tak dobrze, jak przystawianie dzieci do piersi.
A to czy bedziesz mogla sama wyjsc na 2-3 godziny, to zycie zweryfikuje [emoji51][emoji51] Ja ze swoim ssakiem wszedzie chodzilam, bo butli nie chciala.
Nie stresuj sie na zapas. Moze spotkaj sie z doradca laktacyjnym.
Na fb jest tez fajna grupa Kwartalnik laktacyjny. Dziewczyny maja wiedze i daja pozytywnego kopa.
Ja kp juz 25 miesiecy [emoji123]
Najwazniejsze, to pozytywne nastawienie i wiedza o kp :) i
@maa821 nie wystarczy tylko chcieć. Bo co w momencie kiedy chce karmic ale wyjść raz na tydz będę musiała na 2-3h? :(
@SheWolf ja będę musiała wyjść... nie tak że będę chciała... muszę dbać też o siebie swoje zdrowie bo niezdrowa matka to problem dla dzieci...
@Destino co do jakości mleka matki nie mam wątpliwości. Dzięki za rady bo ja zielona więc nie wiem co to jeszcze daje oprócz tego że zdrowsze :(
 
Do góry