reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@Marthi trzymaj się i myśl pozytywnie! :) moja gin nie mierzyła już pęcherzyka jak był zarodek. Tak samo nie podawała mi ile ma minute bije serce (co mnie mega wkurzało) ale dzięki temu nie analizowałam tylko słuchałam że jest okej :) tak samo jak badała mi szyjke. Raz w 16tc na moją prośbę a w zasadzie upór zmierzyła na usg. Tak to tylko ręcznie i mówiła że utrzymana. Też mnie to stresowało ale może to było jednak lepsze dla psychiki

Marthi my ciagle będziemy się martwić i tak będzie do samego końca .Niestety .
Mam nadzieje , że uda nam się w końcu !!!

U mnie dzisiaj krew ;(
Jedz na ip bo lepiej szybko sprawdzić. Trzymam kciuki i dawaj znać!
 
reklama
@Marthi
Wiem, że łatwo powiedzieć... ale staraj się nakręcać i jak za bardzo bzikujesz, to postaraj się skupić na czymś innym np. pooglądaj netflixa i zajmiesz wtedy głowę :) Wierzę, że wszystko będzie u Ciebie dobrze!
 
Hej dziewczyny ja dziś też byłam na wizycie u drugiego gina . Lekarz mówi że wszystko ok . Nie chcę już nawet analizować bo po prostu psychicznie człowiek nie wyrobi ... Muszę mu uwierzyć i czekać do wizyty kiedy fasolka podrośnie ...Sprawdził nie ma żadnego krwiaka ani nic ...więc muszę się uspokoić . Jedynie te pikawki mnie trochę martwią ...
@ovli22 jak u cb pojechałaś na IP ?
 
@kasiula222 ta sama rada zajmij głowę. Przed Wami długie tygodnie ciazy i wierzcie strach nie przechodzi.
Staram się wyluzować bo co mi da to zamartwianie i analizowanie przecież nic nie zrobię nic tym nie zmienię ... Wszystko jest w rękach Boga i tego się muszę trzymać ...a jak ty się czujesz ?
Nie zostało ci może metamorfiny ?
 
reklama
Dziewczyny, które miały krwiaka w ciąży - czy brałyście wówczas witaminę C na wzmocnienie naczyń krwionośnych? Jakie miałyście zalecenia lekarzy?
 
Do góry