reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@ovli22 ja tez od razu czytłam szukałam to pomaga. Super ze idziesz do niego tu wielu dziewczynom pomogł i pomaga dalej. Miejmy nadzieje ze dla kazdej z nas zaswieci jeszcze slonce. Trzymam kciuki i pozdrawiam
 
reklama
@iveo
Doczytalam jeszcze teraz. Woow... podziwiam za odwagę, że potrafiłaś zrezygnować ze stanowiska kierowniczego:) Ja to jednak jestem cykor i pewnie bym nie rezygnowala bojąc się, że źle na mnie spojrzą. Jeżeli mogę spytać, to co powiedziałaś pracodawcy jako główny powód rezygnacji?

Dziewczyny,
co mogłabym wziąć na uspokojenie w trakcie starań? Chodzi mi o jakieś naturalne metody, ziółka... Macie coś do polecenia? Czekanie do testu wykończy mnie sychicznie. Nie spodziewałam się, że tak się będę stresować:( W pracy siedzę jakaś zestresowana, jak ktoś mówi cokolwiek o przyszłości, o planach to normalnie dostaje jakiegoś bezdechu :O
 
@babydust - powodzenia! Oby u Ciebie się los odwrócił i przywrócił nadzieje dziewczynom na tym forum, po naszych ostatnich poronieniach...

@roki_1991 - i jeszcze tak pięknie rosnąca beta... nigdy takiej nie miałam, a dziewczyny śmiały się, ze jak na blizniaki... taa, blizniaki chormosomalne :\

@ovli22 - to widzę, ze u nas podobnie [emoji20] ehh trzymaj się. Przytulam. [emoji20]

@Nadzieja2018 - może jakaś mini terapia olejkami? Są takie na przeziębienie, relaksujące itd. Tu masz na szybko link do stronki gdzie jest opisane 10 takich olejków uspokajających. Ja np wkraplam sobie czasem do kąpieli, mąż do prysznica nawet. Mi któryś z nich mega pomaga na zatoki. Chyba Inhol czy coś takiego. Momentalnie odtyka.
 
@babydust - powodzenia! Oby u Ciebie się los odwrócił i przywrócił nadzieje dziewczynom na tym forum, po naszych ostatnich poronieniach...

@roki_1991 - i jeszcze tak pięknie rosnąca beta... nigdy takiej nie miałam, a dziewczyny śmiały się, ze jak na blizniaki... taa, blizniaki chormosomalne :\

@ovli22 - to widzę, ze u nas podobnie [emoji20] ehh trzymaj się. Przytulam. [emoji20]

@Nadzieja2018 - może jakaś mini terapia olejkami? Są takie na przeziębienie, relaksujące itd. Tu masz na szybko link do stronki gdzie jest opisane 10 takich olejków uspokajających. Ja np wkraplam sobie czasem do kąpieli, mąż do prysznica nawet. Mi któryś z nich mega pomaga na zatoki. Chyba Inhol czy coś takiego. Momentalnie odtyka.

Nie wiem dlaczego ale w tej ciąży jakoś pokładałem nadzieje , że jednak to „TA „ ,że teraz się uda ! Mam leki -jestem ustawiona !!
No niestety !! czar prysł !
Do dzisiaj czasami nie wierze , że to już koniec .
Tak jak pisałam wcześniej czułam i czuje się pusta i jak cyborg !!
Ale cóż świat idzie na przód i nikt nie myśli o takich jak my !

Jeszcze słyszałam ostatnio o podatku dla bezdzietnych ( chyba ich koń zdrowo w łeb kopnął ) myślałam , że nie uwierzę !!!
Aż wyć z nerwów mi się zachciało !!
Jakby to była nasza wina !!
 
@Nadzieja2018 - nic specjalnego powiedziałam że na razie nie chce - miałam takie stanowisko ok 10 lat i się zmęczyłam ta odpowiedzialnością
Nie mam takiej super pracy żeby się przejmować co pomyślą
Ja nigdy nie zakładałam że tym razem się uda. Szlam krok po kroczku i się cieszyłam z każdego pozytywnego punkciku ale z dużym sceptycyzmem.
Na starania to ja piwko piłam i jeszcze przed testem bo coś czułam że go długo nie wypije [emoji23] Melisę mozna też herbatkę.
Mi jak się Malina pozwolił starać to tak spanikowałam że mi się seksu odechciało ale w następnym cyklu już ok pojechaliśmy w góry [emoji4]
@ovli22 jaki cyborg?? Po prostu nie masz dobrej diagnostyki. Ja jakbym nie poszła do Maliny też bym się dalej krecila w kółko.
Zobaczysz będzie dobrze.
 
@iveo
Ten cykl obstawialam, że pójdzie na straty a tu zdziwienie, jeden dominujący pęcherzyk, więc się ucieszylam i wychodząc z wizyty napisałam nawet do męża, że za 2 tygodnie będę w ciąży :D Ale teraz czym bliżej testu, to ze mną co raz gorzej, zakładam czarne scenariusze... Mam właśnie ochotę strzelić sobie wino...
 
@Marthi ja miałam synka z triplioida. Ta wadą jest bardzo często spotykana. Tu na forum było nas trochę z tą wadą. Co Ci mogę napisać? Mam dwie dziewczynki i synka. Więc teoria o eliminacji płci obalona. Chociaż też wszyscy po wynikach mi wmawiali, że nie mogę mieć płci męskiej. Masz wyniki hist Patu? Zaśniad groniasty wykluczony? Bo bardzo często triplioida idzie w parze z zasniadem. Tak mi mówiła genetyk, która wykonywała badanie kosmówki. Jak byś chciała o coś zapytać to pisz, albo tu, albo na FB.
 
reklama
@Charlotte21 moja historia to 2015- urodzilam zdrowego synka ciaza bez jakichkolwiek komplikacji synek w 40 tyg bez lekow jedynie witaminy. 2017 sierpien poronienie w 15 tyg dzidzi przestalo bic serduszko a drugie to w 12 tyg pol roku pozniej. Co wyszło ?? mutacje takie jak ty masz +nk wyzsze ale nie pamietam dokladnie bo to juz rok allo za niskie ok 19 . Pierwszym razem nie badalam dziecka bo stwierdzilam ze to przypadek itp zreszta nikt mi nie doradzil drugi raz chcialam ale nie udalo pobrac sie kosmowki. Starania? chce juz ale chce byc pewna ze wszystko zrobilam ja jestem przebadana od Ado Z teraz jeszcze mąż choc Przybycien nie zlecał ale wole dmuchac na zimne . jak masz pytania chcesz pogadac pisz nqa priv. Ja chialabym rodzenstwo dla mojego łobuza. Jedno wiem choc ciezko warto walczyc ..Ale tak jak mowisz czasem tez trzeba odpoczac no i ja to zrobilam choc szczerze caly czas o tym mysle i jestem na forum dalej. Jeszcze budowa domu i tak ciezko finansowo ale i tak chce tylko ze mam synka i o niego tez musze dbac ale na szczescie dostal 500 plus smieje sie ze to jego inwestycja w rodzenstwo :)
A dziewczyny z Rzeszowa i okolic Rzeszowa gdzie najlepiej udac sie z mężczyzną? w sensie kogo polecacie jakie badanie ? no i gdzie robilyscie moze @roxie123 @nafoczka
Choć ja czujew ze to moja immunologia zawinila no ale chce byc pewna
Badanie nasienia mój robił w parents w Rzeszowie więc może tam spróbuj umówić meża ? Terminy nie były długie ..
 
Do góry