reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@justkaki a na jakim etapie u Ciebie poroni9enia? @olaa90 a mnie nic nie mowil o mezu moze dlatego ze mamy jedno dziecko?? U mnie tezinny etap ciazy konczyly sie . Nie wiem sam czy robic czy nie Przybycien nic nie mowil o mezu ale ja wolalabym
Ja bym na Twoim miejscu zbadała Męża, bo niestety lata mijają styl życia się zmienia i nic nie jest wieczne, nawet nasienie męża :p
 
@justkaki kochana to kciukasy ogromne za Was

@marzycielka81 jak się czujesz co mowili na ip? Jesteś w domku?

@Hatice ja Karwia . Tyle tu matek w ciąży rodzin dzieci zdecydowanie to nie miejsce dla par samotnych i singli

@dżoasia myślę o Was

Tak w domu. Skurcze nieefektywne. Nie brali mnie bo na tym etapie już nie zatrzymują a ja jeszcze nie rodze. Ogólnie czuje się dobrze. Mam silne twardnienia macicy no i skurcze się pisały na usg. Jakby się nasilaly to mam wrócić. Mam. Nadzieję że do 12.08 wytrzymam
 
Ja zaszłam w ciążę dokładnie 18 m po CC

Tak, 18miesięcy po cc zachodzisz w ciążę czyli do następnej cc masz jakieś 26miesięcy przerwy. To jest okej ;) ale zajście w ciążę po 9miesiącach i między cc 18miesięcy przerwy dla mnie wydaje się mało. A co dopiero 13miesiecy między cc jak pisze Basia
 
Aa to taki szczegół [emoji23]. Znacznie zmienia postać sprawy... Też uważam, że takie odstępy między CC są niebezpieczne i szczerze bym się bala
 
Tak, 18miesięcy po cc zachodzisz w ciążę czyli do następnej cc masz jakieś 26miesięcy przerwy. To jest okej ;) ale zajście w ciążę po 9miesiącach i między cc 18miesięcy przerwy dla mnie wydaje się mało. A co dopiero 13miesiecy między cc jak pisze Basia
Ja bede miala przerwy ponad 8 lat. Ale blizna po pierwszym cc jest cienka i lekarz nawet mnie nie namawiał na poród sn.
Każdy organizm inaczej się regeneruje i pewnie czas pomiędzy ciążami też jest indywidualny.
 
reklama
Do góry