reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Przepraszam za przestuj ale zrobilam szum to teraz wam pisze :) Może nie o tym co tyczy forum ale wybaczcie :)
to tak: Szwagier miał dziś to konsulium. Potwierdził się migdałek oraz nowotwor z przerzutalo wywołany wirusem HPV. To jwst generalnie wirus ktory powoduje raka szyjki macicy ale tez coraz czesciej blony sluzowej bo ma nieco podobne warunki. Leczenie będzie długie i ciężkie, chemia i radioterapia. Do tego stopnia że będą mu zakładać Pet coś czym maja podawać mu jedzenie Do żołądka. Leczenie gdzieś za 3 tyg. bo jeszcze to diagnozuja.
Nadal proszę w wsparcie ♡ dziś jest za Nim msza w Częstochowie:)
Kciuki [emoji110]

Znajomy też przez to przechodzi, migdalek z przerzutami. Zaczęli od chemii teraz ma radioterapie. Obyło się bez operacji narazie. Wszystko na dobrej drodze.
 
Myślę że Teraz przez 2 tyg będzie względny spokuj bo leczenie za ok 3 tygodnie więc.... czekamy.
Dziękuję za wsparcie bo wierzę w moc pozytywnych myśli ♡♡♡
 
W jaki sposób to dzieliisz?
[/QUOTE]
Tzn czym podajesz? Próbowałam dać to insulinowek ale nie wychodzi mi to... Może stare strzykawki... Lek zostaje mi w tym plastiku gdzie zaczyna się igła...
 
reklama
Do góry