reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@justkaki piekne imię!! <3
@czarna_mala bardzo mi przykro kochana! :( mimo wszystko mocno wierze w to, ze dr pomoże i zostaniesz szczęśliwą mamusią... @Marthi nie zastanawiaj się kochana nad wizyta u niego jeśli tylko masz możliwość. Jak dla mnie dr Przybycien to ziemski Bóg. Na ten moment podobno ma 16 tys pacjentek...
 
@czarna_mała dzielna kobieta z ciebie naprawdę . Ja jestem po 3 pooronieniach i na razie na rok odpuszczam .. musze się trochę podkurowac ..nie tak psychicznie jak fizycznie .
@porzeczka jak u cb ? Jaka płeć maleństwa będzie ?
@Marthi trzymaj się kochana
@ola próbowałam się zapisać do Przybycienia ale niesty o 9 godzinie już nowych pacjentek nie rejestrowali mam dzwonić we wrześniu;(
Ja też dziewczyny się mało udzielam ale Was czytam..
Pozdrawiam resztę dziewczyn i trzymam kciuki za staraczki ;)
 
A ja tak do końca nie jestem przekonana czy to szczepienia blokują zajście choć może tak. Ja miałam 6 ciaz z ♡ (Nie licząc biochem). Pierwsze 5 z 1-2 cyklu pach są. Ostatnia gdy zaczęłam leczenie u dok. Przybycienia jakby zablokowalo. Udało się zająć dopiero po 9 miesiącach i przyzwyczajona do wcześniejszych zajść kompletnie nie rozumiałam czemu. A może właśnie stres albo generalnie leczenie, nie wiem
Buziaki :* ♡
 
@czarna_mała dzielna kobieta z ciebie naprawdę . Ja jestem po 3 pooronieniach i na razie na rok odpuszczam .. musze się trochę podkurowac ..nie tak psychicznie jak fizycznie .
@porzeczka jak u cb ? Jaka płeć maleństwa będzie ?
@Marthi trzymaj się kochana
@ola próbowałam się zapisać do Przybycienia ale niesty o 9 godzinie już nowych pacjentek nie rejestrowali mam dzwonić we wrześniu;(
Ja też dziewczyny się mało udzielam ale Was czytam..
Pozdrawiam resztę dziewczyn i trzymam kciuki za staraczki ;)
Kasiula kochana u nas dobrze wczoraj bylam pierwszy raz od 4 tygodni na usg dzidzia rosnie jest wieksza o tydzień, dwa wedlug miesiączki 19+5-6 wedlug usg cos 20+5 chyba jest to dziewczynka . Dziękuję za pamięć

@Funia90 kochana co u a was?
@fondie kiedy wizyta?
Kto jeszcze w ciąży?

@dżoasia myślę o Was nieustannie mam nadzieję, że u Was wszystko ok

Pozdrawiam wszystkie staraczki nieustannie kibicuję
 
reklama
Do góry