reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@Oczekujaca123 mogę odpowiedzieć;) Narazie cisza w eterze,bo chyba oboje mamy stracha,że znowu się nie uda. Mamy teraz jeszcze kilka wyjazdów, więc damy sobie jeszcze z dwa miesiące. W tym czasie ustabilizujemy swoje wyniki. Mam nadzieję :) dzięki za kciuki;*
 
reklama
@czarna_mala - dzięki kochana za dobre słowa, noo masz rację. Podziwiam Cię za to optymistyczne podejście;* Porzeczka ma rację z tymi p/c przeciw plemnikowymi. Badaliście je w nasieniu?

@ovli22 - kiedy wizyta u Malinowskiego?

@olaa90 - Bardzo możliwe, że tyle ma... zapisy ruszają i tak dopiero we wrześniu, na ten moment nawet nie chcieli podać dat jakie są możliwe.

@Porzeczka1234 - Super, że będzie dziewczynka i że tak podgoniła, gratuluję

@babydust - cholernie mi przykro :( mam poczucie, że zasiałam tu jakąś rzekę niepowodzeń, moim ostatnim poronieniem :( bo już tylu się udawało ostatnio, nikt nie ronił, wszystkie rodziły... będziecie badać kosmówkę?

@marzycielka81 - jak synek się chowa?

@Gannka - Gratuluję, już niebawem powitasz córeczkę. Mojej, gdyby taka się urodziła, też chciałam dać na imię Michalinka:)

@tęczowa89 - gratuluję!

@dżoasia - dużo uścisków i sił dla Ciebie, dla Was! ;*

@marshia - ;*

@Funia90 - gratuluję udanych prenatalnych.

@burczuś - nieustanne kciuki za Was ;* i za moją kochaną @bertha, która chyba już tu nie zagląda <3
 
@czarna_mala - dzięki kochana za dobre słowa, noo masz rację. Podziwiam Cię za to optymistyczne podejście;* Porzeczka ma rację z tymi p/c przeciw plemnikowymi. Badaliście je w nasieniu?

@ovli22 - kiedy wizyta u Malinowskiego?

@olaa90 - Bardzo możliwe, że tyle ma... zapisy ruszają i tak dopiero we wrześniu, na ten moment nawet nie chcieli podać dat jakie są możliwe.

@Porzeczka1234 - Super, że będzie dziewczynka i że tak podgoniła, gratuluję

@babydust - cholernie mi przykro :( mam poczucie, że zasiałam tu jakąś rzekę niepowodzeń, moim ostatnim poronieniem :( bo już tylu się udawało ostatnio, nikt nie ronił, wszystkie rodziły... będziecie badać kosmówkę?

@marzycielka81 - jak synek się chowa?

@Gannka - Gratuluję, już niebawem powitasz córeczkę. Mojej, gdyby taka się urodziła, też chciałam dać na imię Michalinka:)

@tęczowa89 - gratuluję!

@dżoasia - dużo uścisków i sił dla Ciebie, dla Was! ;*

@marshia - ;*

@Funia90 - gratuluję udanych prenatalnych.

@burczuś - nieustanne kciuki za Was ;* i za moją kochaną @bertha, która chyba już tu nie zagląda


Starszak ok :) młody ma problemy brzuszkowe. Także jest wesoło i jestem niewyspana ale on jest cudowny :) a co u Ciebie?
 
Ostatnia edycja:

Dziekuje, ze pytasz. Nic nowego w sumie. Same pogrzeby mam ostatnio, wczoraj znów kogos z rodziny chowałam :( Ciagle coś do załatwiania wiec nawet nie myśle o kolejnych staraniach, lekarzach, badaniach. Mąż w trakcie kuracji antybiotykami domięśniowo na te bakterie, potem czeka go posiew ponowny. A za tydzień mamy Pasnika, potem znów Genetyk, Androlog i zobaczymy co będzie.
 
Dziekuje, ze pytasz. Nic nowego w sumie. Same pogrzeby mam ostatnio, wczoraj znów kogos z rodziny chowałam :( Ciagle coś do załatwiania wiec nawet nie myśle o kolejnych staraniach, lekarzach, badaniach. Mąż w trakcie kuracji antybiotykami domięśniowo na te bakterie, potem czeka go posiew ponowny. A za tydzień mamy Pasnika, potem znów Genetyk, Androlog i zobaczymy co będzie.
Współczuję pogrzebow. Trzymam kciuki żeby pielgrzymki po lekarzach coś wyniosły :)
 
Cześć dziewczyny. Jutro mija tydzień po moim pierwszym poronieniu w 11 tc i łyżeczkowaniu. Ciąża obumarła w 8/9 tygodniu. Powoli przygotowuję się psychicznie na pierwsze badania.

@roki_1991 nie wiem czy dobrze wyczytałam w starszych wpisach, pochodzisz z Beskidów? To moje rejony. Pod opieką jakich specjalistów udało Ci się zajść w ciąże i szczęśliwie urodzić?
 
Cześć dziewczyny. Jutro mija tydzień po moim pierwszym poronieniu w 11 tc i łyżeczkowaniu. Ciąża obumarła w 8/9 tygodniu. Powoli przygotowuję się psychicznie na pierwsze badania.

@roki_1991 nie wiem czy dobrze wyczytałam w starszych wpisach, pochodzisz z Beskidów? To moje rejony. Pod opieką jakich specjalistów udało Ci się zajść w ciąże i szczęśliwie urodzić?

Dobrze doczytałas :) mam cudowną gin, która przyjmuje w Bielsku, bez wahania i bez badań dała mi heparyne w ciąży, także nie musiałam się prosić. W Skoczowie jest lekarz który dość dużo ogarnia, jest naprotechnologiem, nazywa się Kuźnik. Popatrzył na wszystkie moje wyniki z jakimi przyszłam, zrobił wymaz na bakterie, dał w ciąży steryd, którego moja gin nie chciała dać bo się bała. A Ty skąd jesteś? :)
 
Dobrze doczytałas :) mam cudowną gin, która przyjmuje w Bielsku, bez wahania i bez badań dała mi heparyne w ciąży, także nie musiałam się prosić. W Skoczowie jest lekarz który dość dużo ogarnia, jest naprotechnologiem, nazywa się Kuźnik. Popatrzył na wszystkie moje wyniki z jakimi przyszłam, zrobił wymaz na bakterie, dał w ciąży steryd, którego moja gin nie chciała dać bo się bała. A Ty skąd jesteś? :)

Żywiec. Także można powiedzieć, że po sąsiedzku ;) Możesz podać nazwisko Twojej ginekolog? Ja z polecenia wybieram się do dr Jaroszek.
 
Dobrze doczytałas :) mam cudowną gin, która przyjmuje w Bielsku, bez wahania i bez badań dała mi heparyne w ciąży, także nie musiałam się prosić. W Skoczowie jest lekarz który dość dużo ogarnia, jest naprotechnologiem, nazywa się Kuźnik. Popatrzył na wszystkie moje wyniki z jakimi przyszłam, zrobił wymaz na bakterie, dał w ciąży steryd, którego moja gin nie chciała dać bo się bała. A Ty skąd jesteś? :)
Do naprotechnologa dr Kuznika chodziła moja szwagierka ;) bardzo sobie chwalila. Podobno prowadzi bardzo dobre dokumentacje medyczne, które są mile widziane u różnych specjalistów.
 
reklama
Żywiec. Także można powiedzieć, że po sąsiedzku ;) Możesz podać nazwisko Twojej ginekolog? Ja z polecenia wybieram się do dr Jaroszek.
No to bardzo blisko, bo ja obecnie mieszkam na wsi w powiecie Żywieckim ;) chodzę do dr Bożeny Hryniewicz. Przyjmuje na ul. Danielowej, to jest na granicy Bielska i Kóz. Kobieta ma już swoje lata, ale ja sobie bardzo chwale :) tak samo tego naprotechnologa. Jak będziesz chciała namiar to pisz :) i wbrew pozorom wizyta u niego nie jest droga.

Do naprotechnologa dr Kuznika chodziła moja szwagierka ;) bardzo sobie chwalila. Podobno prowadzi bardzo dobre dokumentacje medyczne, które są mile widziane u różnych specjalistów.
Oj tak, na każdej wizycie pisze elaborat ;) prawdą jest ze ma bardzo szczegółowe te opisy. Pyta o dużo rzeczy. Co tu dużo mówić - zna się doskonale na swojej robocie ;) wiem że współpracuje też z dr Sachą z krk, bo wspominał mi na pierwszej wizycie że mogę się do niego wybrać. Na szczęście nie było takiej potrzeby ;)
 
Do góry