reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Dziewczyny pomocy czy ktoś może polecić mi lekarza na Śląsku bym wybrała się do niego z wynikami męża nasienia ?
Ogólnie polecam dr Iwonę Juszczyk-ale jest to ginekolog,a Ty zapewne potrzebujesz androloga? Dr Juszczyk jak najbardziej ogarnia wyniki nasienia,wie co przepisać itd.
 
reklama
@ovli22 ja mam hashimoto i miałam szczepienia. Ogólnie to już po kilku szczepieniach miałam spadek przeciwciał i właśnie to mnie mobilizowało by dalej się szczepić bo tylko te wyniki mi się poprawiły po dwóch seriach. Malinowski nic nie mówi ze nie można lrzy hashimoto,mi szczepienia na hashi pomogły, może to przypadek, nie wiem. Ale to pierwsza ciąża w której nie zwiększyłam dawki letrox bo tsh miałam cały czas w okolicy 1-2. A w ciazach przed szczepieniami tsh w ciągu tygodnia potrafiło poleciec do 10. Jak mówiłam Malinowskiemu o tym to nie zareagował... uznał chyba ze sobie wkręcam ;)
 
@czarna_mala przeczytałam o twojej kolejnej stracie [emoji24]
Jaki ten świat jest kur..sko niesprawiedliwy. Tulę mocno.

Jeśli mogę coś wtrącić: czy ty i twój m badaliście homocysteinę? Okazuje się, że jej poziom jest ważny nie tylko u kobiety... ale także ma wpływ na męską płodność.
Przy wysokich wynikach może dochodzić do poronień...
 
@ovli22 ja mam Hashimoto i byłam szczepiona.
@Porzeczka1234 znasz już płeć?
@czarna_mala @burczuś trzymam za Was kciuki!
Kwiatuszku dziękuję , że pytasz bedzie 2 córeczka tylko muszę jeszcze donosić jeszcze trochę.

@ovli22 u mnie hasimoto nie ma ale tsh żyje swoim życiem tylko przeciwciała w normie szczepiłam się wszystko z moim tsh dobrze narazie oscyluje w okolicy 1,5-2 . Jeśli chodzi o 2 ciąże tak ja mialam 3 szczepienia przed i 2 w ciąży mogłam próbować bez ale się bałam ale znam dziewczynę która nie miała szczepień przy 2 ciąży i urodziła znam tez dziewczynę która doszczepils sie tylko w ciazy na efekt czekamy
 
reklama
Dziewczyny! Jak to jest z tym braniem Encortonu?! Trzeba pilnować tych poranny godzin przyjmowania? Aby było tak koło 8 godziny rano ? Trochę o tym zapomniałam.sobie.
 
Do góry