reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Proszę wrzucam link jeszcze raz :)


I oczywiście będę wdzięczna za wszelkie nowe "informacje"
Jak juz będę mogła się pochwalić tym sukcesem, w co bardzo mocno wierze, to z ogromną przyjemnością podzielę się moim doświadczeniami na tym wątku [emoji173]
W ogóle to jestem pod jego ogromnym wrażeniem i wielki szacunek dla Ciebie, że wpadłas na pomysł zebrania tych wszystkich cennych informacji [emoji8][emoji4]
 
reklama
Nadzieja oczywiście ze jest ! [emoji8] majac na uwadze, że jesteś cały czas na etapie diagnostyki niepłodności, to wnioskuję ze nie macie jeszcze jakiegoś bardzo długiego okresu starań za sobą wiec tym bardziej trzeba wierzyć, że wkrótce się uda. Tak jak juz dziewczyny pisały, podstawa to dobry lekarz, który zleci wszystkie niezbędne badania i wdroży odpowiednie leczenie. A pozniej to już tylko działać i czekać na efekty [emoji7]

My staraliśmy się dość długo na lekach i zaczęłam tracić nadzieje ze się uda. Leczyłam się u naprotechnolog i jak już chciałam szukać pomocy dalej to się udało [emoji173] U mnie bardzo dużym obciążeniem była też praca i możliwe ze sobie nie zdawałam do końca sprawy ze aż tak dużym. Po wykanczajacych miesiąch nadgodzin udaliśmy się na urlop i chwile potem udało się zobaczyć dwie kreski [emoji7] wiec kto wie... może coś było i tu na rzeczy [emoji12]

Życzę szybkiej diagnostyki i efektywnego leczenia !! [emoji8]
My staramy się rok. Niby krótko, a dla mnie to wieczność. Myślałam, że największym problemem będzie endometrioza... A tu coś takiego doszło.
 
Proszę wrzucam link jeszcze raz :)


I oczywiście będę wdzięczna za wszelkie nowe "informacje"
A to masz wszelkie nowe informacje [emoji23] wczoraj powinnam dostać @ [emoji6] mąż mi mówi, żebyśmy spróbowali bez zbędnych leków, bo na lekach moje ciąże najszybciej się "ewakuują" [emoji849] wzięłam dziś pokryjomu Bessinsa [emoji39]
IMG_20191024_062010.jpg
 
reklama
Do góry